Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 1085 гостей онлайн

free counters

Журнал «Dārzā» 11. 2010 (лат. яз.)

Žurnāla «Dārzā» novembrī:

Novembris jeb Salu mēnesis ir pielicis punktu visām aktivitātēm dārzā. Līdz gada beigām vairs tikai tāds nieks vien atlicis. Īstais laiks, lai dzertu zāļu tējas un lasītu žurnālu «Dārzā».

Dzīve zem ūdens

Izrādās, arī rudenī var stādīt dārzu! Izklausās neticami? Iepazīstieties ar aizrautīga kolekcionāra pieredzi, kurš stāda miniatūrus dārziņus zem ūdens. Turpat arī 10 soļi, kurus izpildot, pat iesācējs tiks pie skaista akvārija savā mājā.

Kur dzimst un aug orhidejas?

Orhidejas kļūst arvien populārākas. Ja vēlaties audzēt eksotisko skaistuli uz savas palodzes, ir vērts uzzināt, kādos apstākļos šīs puķes aug, pirms esat kļuvuši pār tās saimnieku.

Puķes, kas atpūtā

Ne visas puķes var ziemot dārzā, daudzas auksto laiku pārlaidīs telpās. Kādi apstākļi  jānodrošina un kam jāpievērš uzmanība, lai nākamajā gadā tās augtu un ziedētu mums par prieku?

Rudens darbi bišu dravā

Bišu dravu īpašniekiem darbs turpinās arī ziemā. Piemēram, rāmīšu (apkāru) revīzija un apkope. Tas nozīmē veco šūnu izņemšanu no aprites un pārkausēšanu, lai iegūtu vasku.

Veselīgs našķis – sukādes

Kaltēti augļi un dārzeņi sukāžu veidolā piedzīvo īstu popularitātes vilni. Rakstā varat uzzināt kā pagatavot lieliskus, turklāt veselīgus našķus? 

Paša rokām gatavota kosmētika

Pašam gatavot kosmētiku ir interesanti, veselīgi un arī finansiāli izdevīgi! Pārliecinieties par to, pagatavojot rakstā ieteikto masku matiem. Iespējams, atradīsiet sev jaunu hobiju?

Kā ierasts, sekojiet Mēness kalendāram novembrī

Un vēl – iesakām izlasīt:

Daiņa Īvāna veļu laika stāstu – Lielais lempis brien Dievienā. Par postu, ko Latvijas vecākajiem dabas veidotajiem apstādījumiem Gaiziņkalnā nodarījusi alkatība un pelnītkāre.

Uz jūsu iesūtītajiem jautājumiem atbild augu aizsardzības speciāliste Māra Kilevica un dārzeņkope Lolita Presnikova

Atcerieties – «Dārzā» visu 2011. gadu būs ar Jums, ja to abonēsiet!

Abonēšanas indekss Latvijas Pastā – 2156. Cena – tikai 15 lati!


Обновлено 11.11.2010 23:25
 

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.