Partneri

Баннер
Садовая техника, продажа и ремонт

Ландшафтная архитектура
Проектирование садов и насаждений

Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

ABSI бизнес форум обмена
Оптимизируй расходы и привлеки новых клиентов!

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

Вопрос специалисту

Агнис Граудулис Садовод
Последние ответы:
09.02.2012 >>>
07.02.2012 >>>

Спросить | Ответы

Кто на сайте?

Сейчас 62 гостей онлайн
Журнал «Dārzā» 07. - 08. 2010 (Лат. яз.)

Žurnālā «Dārzā» jūlija/augusta numurā uzziniet profesionālu selekcionāru pieredzi liliju un rožu audzēšanā, kā arī lasiet noderīgus padomus, ko sniedz dārznieki – praktiķi!

Atbildi uz jautājumiem un laimē noderīgus darba rīkus dārza kopšanai no Wess instrumenti un tehnika.

Cēlas, apburošas un pārsteidzošas lilijas. Liliju selekcionārs un kolekcionārs Dāvids Hercbergsstāsta par jaunākajām šķirnēm liliju audzētāju dārzos Latvijā un pasaulē.

Salaspilī izveidotas trīs jaunas parka rožu šķirnes. Jauno šķirņu autore ir aizrautīga selekcionāre Dzidra Rieksta.

Mušķērājus nemēslo, bet baro ar kukaiņiem! Pieredzē par kukaiņēdājaugu kopšanu dalās Romāns Vēveris no Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes.

Sevi piesaka mazpazīstams skaistulis eleagns. Šis maz izplatītais brīnumainais augs ir daudzziedu eleagns. Tā dzimtenē Japānā – to dēvē par gummi.

Brīvākiem vakariem:

Baudiet Daiņa Īvāna stāstu par gleznotājas Olitas Gulbes māju un tās cilvēkiem. Māja atrodas Ķemmermiestiņa galējās robežas Tukuma novada pusē.

Lasiet erudītā dabas pētnieka Ilmāra Tīrmaņa vērojumus par putnu un dzīvnieku dzīvi.

Lasot žurnālu «Dārzā», arī varat uzzināt kā mēslot ziemcietes, pārstādīt īrisus, cīnīties ar gliemežiem un citus praktiskus padomus.

Обновлено 16.09.2010 18:24
 

Реклама











on-line.lv Яндекс.Метрика