Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 1083 гостей онлайн

free counters

Dārzā (лат. яз.)

DĀRZĀ.LV (Draugos)

Satura koncepcija

informējoši raksti par: augiem košumdārzam, augu aizsardzību, dendroloģiju, telpaugiem, ārstnieciskajiem augiem; praktiski padomi katram mēnesim par: darbiem augļu dārzā, dārzeņu audzēšanā, košumdārzā; idejas rosinoši materiāli par: dārza stilu, plānošanu un iekārtošanu; izglītojoši apskati par:

dārziem pasaulē – paraugi idejām un vienkārši risinājumi to realizācijai; un vēl – atbildes uz lasītāju vēstulēm, receptes savas un augu veselības uzlabošanai, semināru un izglītojošu ekskursiju apskati. Katrā žurnālā speciāls pielikums par saistošu tēmu: aukstums un dārzs, labākās sēklas, viss par augsni, augļu ražai. u.t.t.

Uzticamība. Žurnālu sagatavo sadarbībā ar dārzkopības ekspertiem, un tā ir garantija, ka lasītājs saņem izsmeļošāko un uzticamāko informāciju.

Profesionāls. Katrā numurā ir dārzkopju aprindās labi pazīstamo speciālistu – Māras Kilēvicas, Vijas Eniņas, Ineses Drudzes, Ilzes Žolas, Lolitas Presnikovas, Andra Orehova, Zanes Purnes, Artura Mauriņa un daudzu citu – veidoti materiāli.

Viegli uztverams. «Dārzā» pat pašas sarežģītākās lietas pasniedz viegli uztveramā valodā.

Daudzpusīgs. «Dārzā» katru mēnesi sniedz saviem lasītājiem vislabākās atbildes uz daudzveidīgiem un specifiskiem jautājumiem.

Mērķauditorija

Lasītāji sociāli aktīvā vecumā (30-50 gadi) ar vidējiem un vidēji augstiem ienākumiem, privātmāju un dārzu īpašnieki, kas dzīvo Rīgā, tās apkārtnē un Latvijas lielākajās pilsētās.

Vidējais lasītāju skaits – 16’000 (TNS Latvia, rudens 2008).

Izplatīšana

«Narvessen un citos preses izplatīšanas tīklos, lielveikalos, žurnāla abonentiem, visiem klientiem un sadarbības partneriem.

FORMĀTS –

225 x 297 mm, krāsains

PERIODISKUMS –

10 reizes gadā

Tehniskie parametri

Izdevējs: SIA "Izdevniecību pakalpojumi"; Redakcija: SIA "Žurnālu serviss". Adrese: Tēraudlietuves iela 22-322, LV-1026 Rīga. Tālr. abonēšanas un realizācijas jautājumos: 67378099.

 

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.