Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 258 гостей онлайн

free counters

Fiskars знакомит с новой серией профессиоональных инструментов (Лат. яз.)

Pasaulē vadošais dārza instrumentu ražotājs Fiskars kopā ar dārzkopības ekspertiem, ārstiem un ergonomikas speciālistiem ir radījis darbarīku sēriju profesionālai lietošanai. Jaunie darbarīki – dārza grieznes un atzarošanas zāģis – ir gatavi visiem izaicinājumiem, ar kuriem ikdienā sastopas dārzkopības profesionāļi. Pateicoties īpaši izturīgiem materiāliem, jaunās dārza grieznes un atzarošanas zāģis kalpos īpaši ilgi, savukārt ergonomiskais dizains un vienmērīgas svara sadalīšanas mehānisms parūpēsies par to, lai ilgstoša darbarīka lietošana nenodarītu kaitējumu dārznieka veselībai.

Profesionālās dārza grieznes PB-8
Griežņu asmeņi ir radīti no nerūsējošā CrMoV tērauda, kas ir īpaši izturīgs pret nodilumu un koroziju. Visas detaļas ir nomaināmas un iegādājamas atsevišķi, tādējādi būtiski pagarinot darbarīka kalpošanas mūžu, savukārt SoftGripTM pārklājums no stikla stiprināta poliamīda garantē drošāku un ērtāku satvērienu. Grieznes ir pieejamas divos izmēros.

Profesionālais atzarošanas zāģis SW-240
Atzarošanas zāģa asmens ir veidots no kvalitatīvā SK5 tērauda, savukārt vienmērīgs svara sadalījums nodrošina to, ka darbarīka lietošanai nepieciešama tikai neliela piepūle. Arī šim darbarīkam visas detaļas ir nomaināmas. Ir pieejami divi modeļi ar trīs dažādiem 240mm un 330mm asmeņiem.

Papildu informācija:

Anita Bautre

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 26596638

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Par Fiskars

Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Mūsu vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts 1649.gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē. Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967.gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, tām esot pirmajām šķērēm pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Обновлено 03.08.2016 12:59
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.