Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 240 гостей онлайн

free counters

Fiskars обеспечит всем необходимым осенний сад (Лат. яз.)

Sagatavojieties rudenim ar Fiskars Solid un QuikFit grābekļiem, slotām un citiem darbarīkiem.

Slaucīšana, grābšana un tīrīšana daudziem neasociējas ar jautru laika pavadīšanu, taču Fiskars lieliskie darbarīki var būtiski atvieglot šos svarīgos rudens darbus.

Vienalga, vai ir nepieciešams satīrīt ar lapām piebirušo mauriņu, saslaucīt netīrumus un dubļus, attīrīt aizsērējušu noteku vai apgriezt koku zarus, Fiskars izstrādātie lieliskie, izturīgie darbarīki šos darbus paveiks teicami.

Fiskars Solid lapu grābeklis, kas pieejams gan vidēja, gan liela izmēra, ir laba izvēle, sāktot dārza darbus, it īpaši kopā ar praktisko, daudzfunkcionālo Solid sētas slotu ar PowerClean sariem. Visi trīs Solid klāsta grābekļi aprīkoti ar alumīnija kātiem, kā arī viegliem, izturīgiem un elastīgiem zariem, arī ērtākai lietošanai un uzglabāšanainoderēs pakarināšanas caurumi.

Lielupagalmuun plašu laukumu uzkopšanaivislabāk varētu palīdzētFiskars Solid XL lapu grābeklis, kas apvienojumā ar vieglo un saliekamo 172 litru ietilpīgo maisu, nodrošina, ka visas lapas un dārza atkritumi var tikt savākti un pārvietoti uz komposta kaudzi ātrā laikā.

Fiskars QuikFit™daudzpusīgā izvēle

Fiskars piedāvā trīs risinājumus rudens uzkopšanas darbiem no QuikFit daudzfunkcionālo darbarīku saimes. QuikFit bruģa birste ar stingriem metāla sariem ir lielisks palīgs, lai starp bruģakmeņiem iztīrītu nepiekāpīgās sūnas un netīrumus, kamēr Fiskars QuikFit noteku tīrītājs var atbrīvot aizsērējušas notekas līdz pat sešu metru augstumam, pateicoties teleskopiskajam kātam. Izmantojot šo pašu kātu, QuikFit izliektais zāģis nodrošina bez piepūlesnedzīvo zaru nogriešanu, to paveicot drošībā uz zemes.

Papildu informācija par Fiskars:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Fiskars 365 – lepnuma, kaislībasundizainagadsimtusvinības. Katrudienu.

Fiskars, kas 1649.gadā nelielā Somijas ciematā dibināta kā čugunlietuve, kļuvusi par pasaulē vadošu mājoklim, dārzam un ārtelpām paredzētu patēriņa preču piegādātāju. Fiskars produkti, kas tirdzniecībā pieejami vairāk nekā 60 valstīs, risina ikdienas problēmas, padarot mājas, dārza un ārtelpu darbus vieglākus un patīkamākus, pateicoties to augstvērtīgajai veiktspējai un dizainam. Fiskars akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Helsinku akciju biržā, bet kompānijas tirdzniecības apjoms 2013.gadā veidoja 799 miljonus eiro. Grupas lielākie starptautiskie zīmoli ir Fiskars, Iittala un Gerber. www.fiskarsgroup.com


Обновлено 17.09.2014 22:11
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.