Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 387 гостей онлайн

free counters

Чем отличается кредит для работающих за границей от кредита для резидентов Латвии? (Лат. яз.)

Gandrīz katram Latvijas iedzīvotājam ir kāds draugs, radinieks vai paziņa, kurš devās uz darbu ārzemēs. Daudzi cilvēki ir izceļojuši uz citām Eiropas Savienības valstīm, bet daži par savu jaunu dzīvesvietu izvēlējušies attālākus pasaules nostūrus. Varbūt arī Tu pats tuvā nākotnē plāno sākt darbu jaunā valstī? Tad pirms došanās prom parūpējies par finanšu drošības spilvenu un noskaidro, kā sarežģītā situācijā Tev var palīdzēt kredīts ārzemēs strādājošajiem. Šajā rakstā atradīsi noderīgu informāciju par šo specifisko kredīta veidu!

Kāpēc kredīts ārzemēs strādājošiem tiek izdalīts atsevišķā kategorijā?

Katrā valstī finanšu pakalpojumus privātpersonām regulē valsts likumdošana. Tieši tāpēc dažāda veida aizdevumi tiek piešķirti valsts pilsoņiem vai personām ar pastāvīgās uzturēšanas atļauju. Izsniegt kredītus cilvēkiem, kuri valstī uzturas tikai īslaicīgi, ir riskanti un neatbilst atbildīgas kreditēšanas principiem. Šie noteikumi regulē patērētāju kreditēšanas nozari gan Latvijā, gan Lielbritānijā, Vācijā un citās valstīs. Līdz ar to parasts aizdevums nevar tikt piešķirts uzturēšanās valstī, ja viesstrādniekam nav pastāvīgās uzturēšanās atļaujas, un tad palīgā nāk kredīts ārzemēs strādājošajiem.

Taču daudzi cilvēki, ilgus gadus strādājot ārzemēs, iegūst gan pastāvīgās uzturēšanas atļauju, gan pilsonību. Ar rezidenta statusu aizņemties ārzemēs ir vieglāk, taču garantēt pozitīvu atbildi tomēr nav iespējams. Rietumeiropas valstīs prasības kredīta ņēmējiem var būt stingrākas nekā Latvijā, jo iedzīvotāju ienākumu līmenis ir ievērojami augstāks. Arī tad, ja kredīta pretendents ir apmierināts ar savu dzīves līmeni, banka vai nebanku aizdevējs var uzskatīt viņa maksātspēju par nepietiekamu. Šajā gadījumā kredits arzemes dzivojosajiem var būt parocīgs risinājums. Taču neaizmirsti, ka saņemt šo kredītu var personas, kurām ir aktīvs bankas konts vienā no Latvijā reģistrētajām bankām!

Lai gan kredīts ārzemēs dzīvojošajiem nav tikpat pieprasīts kā ātrais kredīts, tas nav arī ekskluzīvs pakalpojums. Lasi tālāk, lai noskaidrotu, kā notiek pieteikšanās šim kredīta veida, un kādas ir aizdevēju prasības kredīta pretendentiem!


Vienkārša pieteikšanās tiešsaistē

Saprotamu iemeslu dēļ kredīts ārzemēs strādājošiem ir pieejams neklātienē, un pieteikties aizdevumam var internetā, aizdevēja mājaslapā. Lai pieteiktos kredītam tiešsaistē, Tev būs jāveic šādi soļi:

  • izvēlies aizdevēju, iepazīsties ar kredīta nosacījumiem un prasībām aizņēmējiem;
  • ja Tu atbilsti aizdevēja noteikumiem, aizpildi kredīta pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju: ikmēneša ienākumu līmeni, esošās kredītsaistības, darbavietu u.c.;
  • nosūti pieteikumu un sagaidi aizdevēja atbildi.

Ņem vērā, ka kredits arzemes dzivojosajiem nav tikpat zibenīgs kā ātrais kredīts Latvijas iedzīvotājiem. Saņemt naudu 10-15 minūšu laikā šoreiz nebūs iespējams, taču pieteikšanās kredītam neievilksies uz nedēļām. Vairums kredītdevēju izskata pieteikumu 20-40 minūšu laikā, atsevišķos gadījumos izskatīšana aizņem 1 darba dienu.

Lai gan pieteikšanās kredītam tiešsaistē ir ērta un ātra, Tu vari noformēt kredīta pieteikumu arī klātienē, ja aizdevējs piedāvā šādu iespēju. Piemēram, ja Tu īslaicīgi uzturies Latvijā un zini, kā pēc atgriešanās mājup Tev būs nepieciešams aizdevums, vari tam pieteikties aizdevēja birojā.

Pieteikšanās process kļūst sarežģītāks, ja kredītam nepieciešama ķīla. Kādos gadījumos bez ķīlas neiztikt, un kad kredīts pieejams bez ķīlas un galvojuma, uzzināsi raksta noslēgumā!


Kredīts bez ķīlas atbildīgiem aizņēmējiem

Lielākoties kredits arzemes stradajosiem tiek izsniegts bez ķīlas, ja:

  • kredīta ņēmējam ir pozitīva kredītvēsture, Latvijā nav palikuši nenomaksātie parādi un kavētie maksājumi;
  • kredīta summa ir adekvāta aizņēmēja maksātspējai un ikmēneša kredīta maksājums nepārsniedz 20-30% no ikmēneša ienākumiem;
  • aizņēmējam ir oficiāli, regulāri un pietiekami lieli ienākumi ārzemēs.

Citos gadījumos kredīts var tikt piešķirts pret ķīlas nodrošinājumu. Aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu, ja kredītam ir pārāk daudz risku, piemēram, ja kredīta pretendentam ir negatīva kredītvēsture Latvijā.


Netcredit.lv – Tavs palīgs kredītu meklēšanā

Kredits arzemes stradajosiem bez ķīlas, kredīts ar negatīvu kredītvēsturi un citi specifiski kredītu veidi no nebanku kredītdevējiem ir atrodami kredītu salīdzināšanas platformā Netcredit.lv. Nesteidzies pieteikties pirmajam šķietami izdevīgam aizdevumam, vispirms iepazīsties ar pilnu piedāvājumu un veic atbildīgu, zinošu izvēli! Netcredit.lv palīdzēs atlasīt kredītus pēc Tev aktuāliem parametriem, lai kredīts ārzemēs strādājošajiem būtu maksimāli patīkama un parocīga pieredze. Ienāc www.netcredit.lv un uzzini vairāk!


Обновлено 09.02.2018 17:48
 

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.