Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 876 гостей онлайн

free counters

Высокие грядки

Высокие грядки обеспечивают вдвое или втрое больше урожая, чем обычные.
Выращиваемые культуры практически не болеют и не требуют обработки химическими препаратами. Такую положительную сторону высоких грядок нельзя упустить, ведь экологически чистые продукты залог здоровья.

Обновлено 26.04.2021 19:52
 
Подготовка рабочего инструмента к зиме (Лат. яз.)

Ražas novākšana, dārza un pagalma iekopšanas darbi nav iedomājami bez piemērotiem darba instrumentiem. Lai arī nākamajā sezonā tie pildītu savu funkciju, atvieglotu dārza uzdevumus un rastu arī Tev prieku, par tiem nepieciešams atbilstoši parūpēties. Fiskars dalās padomos, kā parūpēties par darba instrumentu ieziemošanu, un kurām detaļām pievērst papildu uzmanību.

  1. 1. Dārza instrumentu kopšana
Обновлено 01.12.2020 03:03
 
Советы по уходу за двором осеньб (Лат.яз.)

Lai arī rudens saistās ar ziedēšanas sezonas izskaņu, šis ir piemērots brīdis, lai paskatītos uz savu dārzu un pagalmu no malas un iekoptu to. Atbrīvošanās no aizlūzušiem zariem, lapu grābšana un apkārtnes iekārtošana ir vien daži no rudens aktuālajiem darbiem. Lai sagatavotu savu pagalmu gleznainajam rudenim, Fiskars dalās ar ieteikumiem, kuriem sezonas darbiem pievērst uzmanību un kādus rīkus izmantot, lai darbs raiti ritētu uz priekšu.

Обновлено 04.10.2020 20:06
 
Ievas dārzs № 10 2020

Читайте в номере:

  • Kuri segliņi spilgtumā konkurē ar kļavām
  • Kā puravus saglabāt līdz Ziemassvētkiem
  • Pie kā jau tagad aizrunāt jaunāko dāliju gumus
  • Vai iegādāties lapu pūtēju, un – kādu?
  • Kuras hortenzijas jāsargā no sala
  • Ko vēlas kaprīzās gloksīnijas
Обновлено 30.09.2020 23:07
 
Dārza pasaule 8.2020 (Лат. яз.)

Журнал “Dārza Pasaule” в августе

Lai gan meteorologi sola augustā vēl daudz siltu un saulainu dienu, tomēr vasara iet uz otru pusi. Arī dārzā pamazām vien sākas rudens darbi. Un šoreiz “Dārza Pasaulē” lasiet:

Kā pareizi ievākt viengadīgo un divgadīgo puķu sēklas un pārstādīt ziemcietes;

Kā uzveikt dekoratīvo priežu slimības un kas tām uzbrūk, jo neviens amatieru dārzniekam šim nolūkam izmantojams 3. klases augu aizsardzības līdzeklis nav pieejams;

Обновлено 10.08.2020 22:30
 
LAUKU MĀJĀ №4 (Лат.яз)

LAUKU MĀJĀ в августе

*Kā uzcelt stilīgas vasaras lauku mājas pašu rokām? To uzzinājām, ciemojoties EGLĪŠsēt’ pie Auziņu ezera.

*«Viss sākās ar kalnu,» atklāj mākslas kuratore Inese Baranovska, kuras ģimenei ir ne tikai lauku mājas, bet arī pašiem savs privātais slēpošanas kalns!

*Meklējam un atrodam labu kalēju, jo lauku mājā tāds ir zelta vērtē, it īpaši, ja nepieciešams izkalt ko nestandarta.

*Mūziķa Guntara Rača saimniekošanas atklājumi dārzā.

Обновлено 04.08.2020 12:22
 
Как сохранить зеленеющий сад жарким летом? (Лат. яз.)

Fiskars papildina dārza laistīšanas piederumu klāstu

Nav noslēpums – lai dārzā viss augtu un zaļotu, augiem jānodrošina pietiekams daudzums ūdens. Tieši laistīšana ir viens no vissvarīgākajiem dārza darbiem. Lai atvieglotu dārza kopšanas procesu,  Fiskars papildina laistīšanas piederumu klāstu ar laistīšanas taimeriem, pistolēm, kā arī laistīšanas kātiem. Savukārt parocīgās Solid Snip sērijas šķēres ievērojami atvieglos krūmu griešanu un citus dārza kopšanas darbus.

Обновлено 17.07.2020 12:04
 
Газон (Лат. яз.)

Читайте в номере:

* Viss par zāliena ierīkošanu un kopšanu no agra pavasara līdz vēlam rudenim
* Zāliena modināšana un mēslošana
* Vertikulēšana un aerācija – kas tās tādas un kā tās paveikt?
* Sēšana, pļaušana, laistīšana. Kad, kā un ar ko?
* Zāliena sagatavošana ziemai
* Noderīga tehnika – pļaujmašīnas, trimmeri un roboti

Обновлено 24.03.2020 14:46
 
Прилодение к журналу IEVAS Dārzs, всё об удобрении (Лат. яз.)

*Kāds ir pirmais starta mēslojums pavasarī?
*Slāpekļa mēslojumu atšķirības.
*Ar ko augus pabarot vasarā un rudenī?
*Kad noder lapu mēslojums?
*Katram augam savas vajadzības. Ar ko pabarot rozes, zālienu, košumkrūmus, ziemcietes, sīpolpuķes, tomātus, gurķus, zemenes?

Обновлено 06.03.2020 17:15
 
Библиотечное издание “Siltumnīca”, журнала “Dārza Pasaule”/ март 2020 (Лат.яз.)

Iznācis žurnāla “Dārza Pasaule” izdevums “Siltumnīca”. Tajā lasiet:

Astoņu pazīstamu sēklu un stādu tirgotāju padomi – kuras no pārbaudītajām vai jaunākajām tomātu, gurķu un paprikas šķirnēm izvēlēties;

Atbildes uz desmit jautājumiem, kādas sēklas izvēlēties – par kurām varam būt droši, ka tās uzdīgs un kāda atšķirība starp šķirnes un hibrīdu sēklām;

Kā pareizi izvēlēties substrātu sēšanai un dēstu audzēšanai un kāpēc pareiza skābuma kūdras substrāts labāks par zemi no kurmju rakumiem un citu augsni;

Обновлено 28.02.2020 13:05
 
Новая модная тенденция в Европе

В Eвропе новая модная тенденция, украшать  свой сад  или заднюю лужайку ковром.
При помощи современных технологий и умения мастеров  были созданы первые ковровы выдерживающие все климатические условия. Их сикрет – это полипропиленовая ткань.
Полипропиленовая ткань – это высококачественный многофункциональный материал, который нашел свое применение в разных отраслях промышленности, в сельском хозяйстве, медицине и даже в атомной энергетике.

Обновлено 15.12.2019 14:58
 
Выставка о чужеземных породах Латвийской природы в музее Природы (Лат. яз.)

Latvijā savvaļā sastopami vairāki simti augu un dzīvnieku sugu, kuru dabiskā izcelsme ir Amerika, Āzija un citi reģioni. Daļa no šīm sugām kļuvušas par invazīvām, no tām zināmākā – Sosnovska latvānis. Izstādē Dabas muzejā apmeklētāji varēs uzzināt par kokaugiem, lakstaugiem, gliemežiem, kukaiņiem un zīdītājiem, kas mūsu dabā ir „svešinieki” un kļuvuši par ciemiņiem uz palikšanu.

Обновлено 04.11.2019 01:14
 
Vai zini, kas ir kredīta kalkulators?

Aizdevumi ir modernas dzīves daļa, taču atbildīga aizņemšanās prasa zināšanas. Lai izvēlētos piemērotāko aizdevuma variantu un izvērtētu kredīta par un pret, labi noder tiešsaistes rīki – salīdzināšanas platformas, finanšu blogi un arī online kalkulatori. Lasi tālāk, kā Tev var palīdzēt kredīta kalkulators, un kur to meklēt!

Kredīti Latvijā: dažādi piedāvājumi dažādām situācijām

Обновлено 27.10.2019 02:01
 
Как выбрать материал для садовой мебели? (Лат. яз.)

Mēbeles dārzam reti kurš izvēlas tikpat pārdomāti, kā mēbeles mājoklim, tomēr der zināt, ka liela nozīme ir šo mēbeļu materiālam. Lai gan dārza mēbeles ir sezonāla prece, arī šis lēmums jāpieņem atbildīgi, tādēļ izlasi un uzzini, kādas ir dažādu mēbeļu materiālu labās un sliktās puses!

Plastmasas mēbeles

Plastmasas mēbeļu galvenā priekšrocība noteikti ir cena. Tieši tāpēc tās izvēlas cilvēki, kuri nedzīvo savā mazdārziņā, tikai ik pa laikam ierodas to apkopt un atpūsties, cepot gaļu.

Обновлено 09.09.2019 17:22
 
Садовый дизайн - это просто. Узнай тайны саециалистов! (Лат. яз.)

Pat neliels piemājas dārzs nodrošina neskaitāmas atpūtas un izklaides iespējas jebkura vecuma cilvēkiem. Dārzā var lasīt grāmatu, baudīt saulrietu, rīkot ballītes un plunkšķināties baseinā, taču patiesi lieliskai atpūtai nepieciešama atbilstoša vide. Sakoptu dārzu veido ne tikai koki un puķu dobes, bet arī dārza mēbeļu komplekts. Lasi šajā rakstā, kā lētas dārza mēbeles var stilīgi pārveidot vidi ap baseinu!

Kā labiekārtot vidi dažādos apstākļos?

Обновлено 09.09.2019 16:38
 
Традиционные дни грибов в музее природы (Лат. яз.)

Dabas muzejā no 11. līdz 15. septembrim norisināsies tradicionālā sēņu izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Mikologu biedrību. Tās laikā būs iespēja iepazīt Latvijā sastopamo sēņu daudzveidību.

Latvijā ir konstatētas aptuveni 4 000 sēņu sugas. Neskatoties uz to, ka no tām vairāk nekā 200 ir ēdamas, sēņotāju groziņos visbiežāk nonāk tikai 20 līdz 30 sugas – populārākās. Lai iepazītu sēņu dažādību un, iespējams, palielinātu to daudzveidību savā uzturā, aicinām apmeklēt tradicionālo sēņu izstādi Dabas muzejā, kur ikviens interesents varēs papildināt savas zināšanas.

Обновлено 10.09.2019 12:26
 
Fiskars расширяет свой ассортимент садовых инструментов Xact™ (Лат. яз.)

Fiskars ievieš jaunus Xact™ dārza instrumentus, lai papildinātu esošo klāstu ar jauniem un uzlabotiem darbarīkiem, grābekļiem un kultivatoriem. Fiskars Xact™ instrumenti ir izstrādāti, lai atvieglotu dārzkopības procesu un kalpotu kā ideāls rīks katram dārzkopības darbam – no augsnes aerācijas līdz sakņu un nezāļu likvidēšanai.

Šis ir arī pirmais Fiskars dārzkopības darbarīku klāsts, kas ietver instrumentus ar izturīgām oglekļa tērauda detaļām. Jaunais dārzkopības instrumentu klāsts ietver lāpstiņu, roku grābekli, nezāļu nazi, ekstraktoru un kultivatoru. Tagad Fiskars Xact™ sērijā ietilpst arī dārza darbarīki, kas nodrošina lielisku komfortu un kontroli, kā piemēram, kultivators, Holandiešu kaplis, nezāļu izvilcējs un nezāļu nazis.

Обновлено 29.08.2019 23:09
 
Специальный выпуск журнала IEVAS Māja - КОНСЕРВИРУЙ

KONSERVĒ lasiet:

* Dažādi marinēti, skābēti un mazsālīti gurķi un arī citādas receptes –gurķu relišs, ievārījums ar piparmētrām un pat želejā.
* Pupiņas marinādē un salātos.
* 12 veidi, kā ziemai sagatavot tomātus.
* Bietes – ne tikai marinētas, bet arī adžikas mērcē un čatnijos. Īpaša salātu recepte, kas garšo arī tiem, kas bietes neēd.
* Burciņās ceļo sēnes.
* Četru veidu sinepes, ko pagatavot pašiem, nevis pirkt veikalā.

Обновлено 28.07.2019 15:45
 
Вышел специальный выпуск журнала IEVAS

АЗБУКА ЛЮБИТЕЛЯ РОЗ
* Darbi rožu dārzā – stādīšana, laistīšana, mēslošana apgriešana, piesegšana, atsegšana – no janvāra līdz decembrim. Iesaka Rundāles pils rožu dārzniece DAINUVĪTE BRŪVERE
* Kas ir kas rožu pasaulē – ar floribundrozēm, krūmrozēm, tējhibrīdrozēm u. c. rožu grupām iepazīstina Nacionālā botāniskā dārza rožu speciāliste ILMA NERETA
* Savus rožu audzēšanas noslēpumus atklāj Latvijas lielākā privātā rožu dārza – Sēmes Rozīšu saimniece DAILA TRUBIŅA
* Tikai pārbaudītas vērtības – šķirnes, ko iesācējiem iesaka pieredzējušās audzētājas

Обновлено 28.07.2019 15:26
 
Ключ к счастью и спокойствию - садоводство (Лат. яз.)

Vasaras plaukumā Somijas dārzkopības instrumentu ražotājs Fiskars kopā ar Latvijas Universitātes Botāniskā dārza eksperti Ingūnu Gudrupu aicināja uz sarunām par laimi dārzā, kur profesionāles pavadībā tika veidotas skaistas augu kompozīcijas, kas lieliski izkrāšņos gan dzīvokļa balkonu, gan mājas lievenīti. Tāpat arī pasākuma laikā tika runāts par dārzkopības pozitīvo ietekmi uz cilvēka labsajūtu.

Обновлено 03.07.2019 21:02
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 11

Реклама

 

avtoZapchasti24.lv
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.