Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 376 viesi 

free counters

Skaists un noderīgs! 10 situācijas, kurās neaizstājams ir inovatīvais fiksators - Stoperis

Kuram gan nav gadījies satrūkties, kad caurvējš ar troksni aizsit vēdināšanai vaļā atstātās durvis vai logu? Tradicionālās atdures, kas stiprināmas uz pastāvīgu laiku, ne vienmēr ir piemērotākais veids, kā novērst šo problēmu. Daudz vienkāršāku risinājumu piedāvā Latvijā radīts inovatīva dizaina fiksators – Stoperis. Nav jāstiprina, lietojams pēc nepieciešamības, viegls, dzīvespriecīgi krāsains un multifunkcionāls, - tas noderēs ne tikai pret caurvēju, bet arī citās nestandarta situācijās. Lūk, vismaz desmit situācijas, kurās stoperis ir vienkārši neaizstājams.

  1. Jānofiksē vēdināšanai logs. Stoperis ir daudz ērtāks par, piemēram, pa rokai esošas grāmatas novietošanai loga spraugā: tas ir elastīgs, ūdens izturīgs, neapdraud vērtnes mehānismu un ir izmantojams vairākos variantos gan pilnībā, gan vēdināšanas režīmā atvērta loga fiksēšanai. Stoperis nodrošina vēdināšanu bez liekiem siltuma zudumiem pat ziemā, bet, kad nav vajadzīgs, var vienkārši uzglabāt uz loga roktura.
  2. Jātiek pa durvīm ar velosipēdu vai bērnu ratiņiem. Ar vienu roku pieturot durvis, ir diezgan grūti iestumt pa durvīm divriteni vai ratiņus. Stoperis ir neliels un viegls, dodoties laukā ar divriteni vai bērnu ratiņiem, to var ielikt somā vai kabatā un vajadzīgajā brīdī durvis nofiksēt.
  3. Uz ilgāku brīdi jānofiksē durvis.Aktuāla nepieciešamība vasarā, kamēr servējat viesiem kafijas galdu uz terases, vai preču piegādātājiem, ienesot telpās atvesto preci. Stoperis fiksē durvis tad, kad nepieciešams, un tik ilgi, cik vajadzīgs.
  4. Jāpasargā siena no durvju roktura triecieniem. Lielākā daļa durvju atduru ir mehāniski stiprināmas pie sienas vai grīdas, kas ne vienmēr ir ērti kā no kopšanas viedokļa, tā pašas stiprināšanas dēļ. Nofiksējot stoperi uz durvju roktura, problēma būs atrisināta bez nevienas skrūves, turklāt stopera krāsa pieskaņojama interjeram.
  5. Jānovērš sadzīves tehnikas vibrācija. Iebūvētas veļas vai trauku mašīnas vibrācija var izrādīties visai kaitinoša, taču ir novēršama, nostiprinot vainīgās ierīces sānu starpā rīti košu stoperu.
  6. Plauktā jānostiprina grāmatas, žurnāli vai diski. Kā atduri plauktā sarindoto grāmatu vai CD disku kaudzītei, protams, var izmantot kādu smagāku suvenīru, taču atbalstīt tās ar stoperi būs daudz drošāk. Krāsainu akcentu iegūs arī telpas interjers.
  7. Jānodrošinās pret nelūgtiem viesiem. Kad atpūšaties viesnīcā, neviens nevartraucēt jūsu mieru, ja zem durvīm no iekšpuses ievietots stoperis. Salds miegs gan mājās, gan komandējumā vai atpūtas braucienā.
  8. Oriģināla dāvana draugam vai biznesa partneriem. Stoperim ir plašs pielietojums, un tā ir laba dāvana praktiskam cilvēkam, kurš novērtē labu dizainu. Tik pat labi izmantojams arī prezent reklāmai – biznesa partneri būs patīkami pārsteigti par saņemtās dāvanas oriģinalitāti un lietderību.
  9. Stresa noņēmējs. Mēģinot rast risinājumu kādai problēmai, vingrināt plaukstu ar stoperi kā plaukstas espanderu noteikti ir lietderīgāk nekā bungot pa rakstāmgaldu vai knikšķināt pildspalvu. Stoperi var iedāvināt arī nervozam kolēģim.
  10. 10.  Kā dzēšgumija zīmulim. Ja pie rokas nav dzēšgumijas un meklēt to nav laika, atliek pastiept roku līdz logā iestiprinātajam stoperim, un kļūme ātri novērsta!

Stoperis - universāls risinājums gan mājai, gan ofisa vajadzībām.

Vairāk informācijas - http://www.rk69.lv/stoperis.html

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 29 marts 2017 12:30
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.