Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 338 viesi 

free counters

Fiskars iepazīstina ar jaunu darbarīku sēriju profesionālai lietošanai

Pasaulē vadošais dārza instrumentu ražotājs Fiskars kopā ar dārzkopības ekspertiem, ārstiem un ergonomikas speciālistiem ir radījis darbarīku sēriju profesionālai lietošanai. Jaunie darbarīki – dārza grieznes un atzarošanas zāģis – ir gatavi visiem izaicinājumiem, ar kuriem ikdienā sastopas dārzkopības profesionāļi. Pateicoties īpaši izturīgiem materiāliem, jaunās dārza grieznes un atzarošanas zāģis kalpos īpaši ilgi, savukārt ergonomiskais dizains un vienmērīgas svara sadalīšanas mehānisms parūpēsies par to, lai ilgstoša darbarīka lietošana nenodarītu kaitējumu dārznieka veselībai.

Profesionālās dārza grieznes PB-8
Griežņu asmeņi ir radīti no nerūsējošā CrMoV tērauda, kas ir īpaši izturīgs pret nodilumu un koroziju. Visas detaļas ir nomaināmas un iegādājamas atsevišķi, tādējādi būtiski pagarinot darbarīka kalpošanas mūžu, savukārt SoftGripTM pārklājums no stikla stiprināta poliamīda garantē drošāku un ērtāku satvērienu. Grieznes ir pieejamas divos izmēros.

Profesionālais atzarošanas zāģis SW-240
Atzarošanas zāģa asmens ir veidots no kvalitatīvā SK5 tērauda, savukārt vienmērīgs svara sadalījums nodrošina to, ka darbarīka lietošanai nepieciešama tikai neliela piepūle. Arī šim darbarīkam visas detaļas ir nomaināmas. Ir pieejami divi modeļi ar trīs dažādiem 240mm un 330mm asmeņiem.

Papildu informācija:

Anita Bautre

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 26596638

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Mūsu vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts 1649.gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē. Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967.gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, tām esot pirmajām šķērēm pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 augusts 2016 12:59
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.