Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 440 viesi 

free counters

Fiskars iepazīstina ar XactTMrakšanas darbarīku klāstu dažāda auguma dārzniekiem

Fiskars tic, ka pat vienkāršākos darbarīkus iespējams patiesi pilnveidot. Jaunais Fiskars XactTM rakšanas darbarīku klāsts ir spilgts šīs filozofijas piemērs, kas kļūs par neaizstājamu palīgu pavasara dārza darbos.

Fiskars XactTM klāstā ietilpstvidēja vai liela izmēra rakšanas lāpstas un dakšas, piemērotas dažādaauguma cilvēkiem, kā arī dārza lāpstas un komposta dakšas. Šo darbarīku raksturīgās īpašības ir unikālā forma, īpašie materiāli un ergonomisks dizains.

Katrs Fiskars XactTM darbarīks ticis rūpīgi izstrādāts un ir ideāli piemērots darbam gan svara, gan līdzsvara ziņā. Rakšanas un dārza lāpstām ir jauns asmens dizains, kas izgatavots no rūdīta bora tērauda un cieši piemetināts pie kompozītmateriālu un tērauda kāta, nodrošinot vieglumu, izturību un ilgmūžību. Vieglās, taču izturīgās kaltā tērauda dakšas ir gatavotas ar rokām, lai pielāgotos prasīgajām specifikācijām.

Lai nodrošinātu precīzu rakšanu, Fiskars XactTM lāpstām ir uzasinātas malas, sniedzot iespēju labāk apstrādāt augsni. Pateicoties platai platformai kājas novietošanai, smailā rakšanas lāpsta nodrošina iespēju rakt un efektīvi apstrādāt pat viscietāko augsni, kamēr taisnā asmens lāpsta ir ideāls sabiedrotais augu stādīšanā, kā arī dobju un celiņu malu veidošanā.

Visi XactTM darbarīki ir ergonomiski un ideāli piemēroti rakšanai, kā arī augsnes un komposta apgriešanai. Tāpat dakšas un lāpstas tiek piedāvātas divos izmēros –augumā garākiem un īsākiem dārzniekiem. Platie darbarīku rokturi, kas polsterēti ar Fiskars SoftGripTM nodrošina maksimālu komfortu un kontroli.

Arī dārza dakšas ir pieejamas vidēja un liela izmēra. Šiem darbarīkiem ir tā pati izturīgā vieglo kompozītmateriālu un tērauda konstrukcija, kā arī ergonomiski optimizēts leņķis starp asmeni un kātu, lai atvieglotu augsnes celšanu un apgriešanu. Fiskars XactTM klāstā pieejama arī komposta dakša ar smalkiem, plaši izvietotiem un izliektiem zariem, kā arī taisnu kātu, kas atvieglo kompostēšanas darbus.

Fiskars XactTM dārza lāpsta ar platu asmeni ir ideāli piemērota tādu apjomīgu materiālu kā augsnes, smilšu vai sniega celšanai un pārvietošanai. Tās garais kāts un akcentētais 45 grādu leņķis starp kātu un asmeni ir optimizēts rakšanas darbiem un palīdz saglabāt pareizu darba pozu, lai mazinātu muskuļu slodzi.

Fiskars “Touch of Orange”

Fiskars XactTM ir ļoti modernspiemērs mūsu solījumam rūpīgi izraudzīties materiālus un īpašības, kas veido 365 gadu vēsturi un pieredzi rokas darbarīku izgatavošanā. Mēs to dēvējam par “Touch of Orange”.

Papildu informācija par Fiskars:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks. Fiskars ir Somijas vecākais Fiskars vairāk kā 20 valstīs strādā aptuveni 4100 darbinieku. Plašāka informācija: www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 marts 2015 10:50
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.