Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 296 viesi 

free counters

Fiskars nodrošina visu nepieciešamo ideālam rudens dārzam

Sagatavojieties rudenim ar Fiskars Solid un QuikFit grābekļiem, slotām un citiem darbarīkiem.

Slaucīšana, grābšana un tīrīšana daudziem neasociējas ar jautru laika pavadīšanu, taču Fiskars lieliskie darbarīki var būtiski atvieglot šos svarīgos rudens darbus.

Vienalga, vai ir nepieciešams satīrīt ar lapām piebirušo mauriņu, saslaucīt netīrumus un dubļus, attīrīt aizsērējušu noteku vai apgriezt koku zarus, Fiskars izstrādātie lieliskie, izturīgie darbarīki šos darbus paveiks teicami.

Fiskars Solid lapu grābeklis, kas pieejams gan vidēja, gan liela izmēra, ir laba izvēle, sāktot dārza darbus, it īpaši kopā ar praktisko, daudzfunkcionālo Solid sētas slotu ar PowerClean sariem. Visi trīs Solid klāsta grābekļi aprīkoti ar alumīnija kātiem, kā arī viegliem, izturīgiem un elastīgiem zariem, arī ērtākai lietošanai un uzglabāšanainoderēs pakarināšanas caurumi.

Lielupagalmuun plašu laukumu uzkopšanaivislabāk varētu palīdzētFiskars Solid XL lapu grābeklis, kas apvienojumā ar vieglo un saliekamo 172 litru ietilpīgo maisu, nodrošina, ka visas lapas un dārza atkritumi var tikt savākti un pārvietoti uz komposta kaudzi ātrā laikā.

Fiskars QuikFit™daudzpusīgā izvēle

Fiskars piedāvā trīs risinājumus rudens uzkopšanas darbiem no QuikFit daudzfunkcionālo darbarīku saimes. QuikFit bruģa birste ar stingriem metāla sariem ir lielisks palīgs, lai starp bruģakmeņiem iztīrītu nepiekāpīgās sūnas un netīrumus, kamēr Fiskars QuikFit noteku tīrītājs var atbrīvot aizsērējušas notekas līdz pat sešu metru augstumam, pateicoties teleskopiskajam kātam. Izmantojot šo pašu kātu, QuikFit izliektais zāģis nodrošina bez piepūlesnedzīvo zaru nogriešanu, to paveicot drošībā uz zemes.

Papildu informācija par Fiskars:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Fiskars 365 – lepnuma, kaislībasundizainagadsimtusvinības. Katrudienu.

Fiskars, kas 1649.gadā nelielā Somijas ciematā dibināta kā čugunlietuve, kļuvusi par pasaulē vadošu mājoklim, dārzam un ārtelpām paredzētu patēriņa preču piegādātāju. Fiskars produkti, kas tirdzniecībā pieejami vairāk nekā 60 valstīs, risina ikdienas problēmas, padarot mājas, dārza un ārtelpu darbus vieglākus un patīkamākus, pateicoties to augstvērtīgajai veiktspējai un dizainam. Fiskars akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Helsinku akciju biržā, bet kompānijas tirdzniecības apjoms 2013.gadā veidoja 799 miljonus eiro. Grupas lielākie starptautiskie zīmoli ir Fiskars, Iittala un Gerber. www.fiskarsgroup.com


Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 17 septembris 2014 22:11
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.