Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 378 viesi 

free counters

Fiskars garšaugu podiņš pagarina veikalā pirkto garšaugu dzīvi

Svaigi garšaugi turpmāk Jūsu mājā būs pieejami vienmēr, ja izmantosiet Fiskars garšaugu podiņu – skaisti veidotu risinājumu ērtai garšaugu audzēšanai. Tas palīdzēs Jūsu pirktajiem garšaugiem ne tikai saglabāties svaigiem, bet arī turpināt augšanas procesu.

Svaigi garšaugi ir lielisks papildinājums ikvienā virtuvē, jo piešķir brīnišķīgu krāsu un smaržu gan pašai virtuvei, gan Jūsu gatavotajiem ēdieniem. Tomēr, lai kā Jūs censtos tos kopt, veikalā pirktie garšaugi nereti novīst un aiziet bojā. Lai šo problēmu atrisinātu un garšaugi būtu pieejami visu laiku, pārstādiet veikalā pirktos augus Fiskars garšaugu podiņā.

Kāds ir garšaugu podiņš?

Fiskars garšaugu podiņš ir moderna adaptācija profesionālu augu audzētāju noslēpumam – izmantot kapilāros paklājiņus, lai nodrošinātu optimālu auga apgādi ar ūdeni. Garšaugu podiņš sastāv no 3 daļām – no ārējās daļas, kas ir baltā krāsā, un no iekšējā trauka, kas ir Fiskars raksturīgajā oranžajā krāsā un papildināts ar viskozu kapilāro paklājiņu.

Ūdeni ielej garšaugu poda ārējā daļā un tajā ievieto trauku oranžajā krāsā kopā ar tam pievienoto kapilāro paklājiņu, kas pēc ievietošanas poda ārējā daļā atrodas ūdenī. Pēc tam podā uz kapilārā paklājiņa ievieto garšaugu pēc savas izvēles. Garšaugu podiņu novieto virtuvē labi apgaismotā vietā tā, lai augs neatrastos caurvējā. Pēc tam ūdeni augam papildina, izmantojot atveri pie garšaugu podiņa roktura tā ārējā daļā, tādējādi ūdens pa kapilāro paklājiņu nepieciešamajā daudzumā regulāri nonāks līdz auga saknēm.

Kāpēc tas ir labs garšaugiem?

Parasti podos augošos telpaugus laista no virspuses, kas nav labākais risinājums auga saknēm. Auga apgāde ar ūdeni no apakšas nozīmē, ka tā saknes saņem nepieciešamo ūdens daudzumu visu laiku. Šāds risinājums ir ļoti noderīgs augiem, kam nepatīk pārlieku cītīga laistīšana, nodrošinot, ka auga saknes būs stipras un tas labi augs. Poda apakšā izveidotais ūdens rezervuārs ļauj nedomāt par nemitīgu garšauga laistīšanu, turklāt ūdens iztvaikošana no augsnes notiek kontrolējamā daudzumā.

Ja Jūs esat svaigu garšaugu cienītājs un meklējat stilīgu un praktisku to uzglabāšanas veidu savā virtuvē, kas turklāt vēl veicina veselīga auga augšanu, Fiskars garšaugu podiņš ir piemērots tieši Jums. Tas ir pieejams divos dažādos izmēros – 90 mm un 120 mm diametrā (iekšējā poda izmērs), kas piemēroti lielākajai daļai veikalā nopērkamo garšaugu.

Papildu informācija par Fiskars:

Laura Homka

Hill+Knowlton Strategies

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks. www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 oktobris 2013 02:42
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.