Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 310 viesi 

free counters

Kad kredītsaistbas kļūst problemātiskas?

Skaidrs, ka nevienas kredītsaistības nav vērtējamas pozitīvi, jo, grozies kā gribi, tā ir dzīvošana pāri saviem līdzekļiem, turklāt, par dārgu samaksu. Neskatoties uz to, ikvienu no mums dzīvē var piemeklēt situācijas, kad kredīts gluži vienkārši ir nepieciešamība un kad tas nepieciešams tik tiešām nopietniem mērķiem, piemēram, studijām vai mājoklim. Kamēr kredīts nesagādā nekādas problēmas, to var uzskatīt par labu kredītu, bet, tiklīdz tas sāk radīt dažnedažādus sarežģījumus, tas ir slikts kredīts. Tā vismaz uzskata kredītņēmēji. Kredītsaistības kļūst par problemātiskām tad, kad vairs nav iespējams pienācīgi veikt kredīta maksājumus, piemēram, ir zaudēts darbs vai kad ir vēl citas kredītsaistības, piemēram, kredītkarte vai patēriņa kredīts. Iepazīstieties ar pazīmēm, kas norāda uz to, ka jūsu kredītsaistības ir kļuvušas problemātiskas.

1. Jūsu ienākumi paaugstina kredītmaksājuma summu

Ikmēneša kredītmaksājuma summa ir tiešā mērā atkarīga no kredītņēmēja ienākumiem, proti, jo lielāki ir kredītņēmēja ienākumi, jo lielākas naudas summas tiek samaksātas kredīta maksājumos. Ir noteikts, ka ikmēneša kredītmaksājuma summa nevar būt lielāka par 30% līdz 40% no kredītņēmēja ikmēneša ienākumu summas. Piemēram, ja kredītņēmēja ienākumi ir 1000 eiro mēnesī, tad kredīta maksājums nedrīkst būt lielāks par 300 līdz 400 eiro mēnesī. Balstoties uz šo sakarību, sanāk, ka nereti lieli ienākumi “iegāž”, jo kredītņēmējs ir spiests maksāt lielākas summas kredīta maksājumos nekā tie, kuru ienākumi ir mazāki. Lieki piebilst, ka kredītdevēji nereti izmanto šo proporcionalitātes principu, jo kredītņēmēja ienākumi taču to atļauj.

2. Jūsu kredīts nav ne studiju kredīts, ne hipotekārais kredīts

Kā jau pieminēts, ir kredīti, kas tiek vērtēti pozitīvi, bet ir arī tādi kredīti, kas tiek vērtēti negatīvi – viss ir atkarīgs no mērķa, kuram aizdevums tiek izsniegts. Piemēram, studiju kredīti un hipotekārie kredīti tiek uzskatīti par “labajiem” kredītiem, jo tie ir paredzēti labklājības veidošanai ilgtermiņā, bet ātrie kredīti internetā un kredītkartes tiek uzskatīti par “sliktajiem” kredītiem, jo tie visbiežāk tiek iztērēti nesvarīgiem īstermiņa mērķiem.

3. Jūsu kredītvēsture kļūst arvien sliktāka

Kā rāda pieredze, vairāku kredītu esamība nebojā jūsu kredītvēsturi, ja vien tie visi tiek laikā un pilnā apmērā apmaksāti. Maksājumu kavēšana vai, vēl ļaunāk, izlaišana ir tas, kas kredītvēsturi bojā visvairāk, samazinot kredītņēmēja izredzes saņemt jaunu aizdevumu tālākā nākotnē. Tāpat slikta kredītvēsture var padarīt jūsu aizdevuma nosacījumus neizdevīgākus. Ja neesat droši, vai jūsu kredītvēsture ir pozitīva vai jau negatīva, vērsieties pie sava kredītdevēja un noskaidrojiet situāciju.

4. Jūs nespējat samaksāt par savu kredītkarti

Ja jūs pieķerat sevi pie tā, ka aizvien biežāk norēķinaties ar kredītkarti, nevis ar saviem personīgajiem finanšu līdzekļiem, turklāt, nespējat samaksāt par savu kredītkarti, jūs esat iekūlušies neapskaužamā situācija. Ikvienai kredītkartei ir iespējams uzstādīt limitu, kādu jūs varat aizņemties no tās, tāpēc gudrākais lēmums ir šo priekšrocību izmantošana vai, vēl labāk, kredītkartes likvidēšana.

5. Jūs nespējat veikt kredīta maksājumus laikā

Kamēr vien jūs veicat kredīta maksājumus laikā, jūsu kredītvēsturei nekas nedraud. Tie, kas regulāri kavē sava kredīta maksājumus, zina, kā tiek bojāta to kredītvēsture, kā arī kā samazinās to izredzes iegūt jebkuru citu aizdevumu vai izdevīgus kredīta nosacījumus. Jāatgādina, ka kredītvēsture ir galvenais kritērijs, kas tiek ņemts vērā pirms aizdevuma izsniegšanas, tādēļ būtu ieteicams pret to izturēties saudzīgi un veikt kredīta maksājumus laikā.

6. Jūs esat iedomājiet par nozīmīgu rēķinu ignorēšanu

Ja jums ir problēmas ar kredīta atmaksu, nekādā gadījumā nepārtrauciet maksāt nozīmīgos rēķinus, lai tikai varētu nosegt kredīta maksājumus. Šāda stratēģija var nostrādāt vienu vai pāris mēnešus, bet ne ilgtermiņā, it īpaši, ja jums ir ilgtermiņa kredīts. Nemaksājot nozīmīgos rēķinus, jūs agri vai vēlu dabūsit atmaksāt ne vien rēķinu pamatmaksājumus, bet arī soda maksājumus, kas pavisam noteikti jums nav vajadzīgs.

7. Jums nav fonda ārkārtas situācijām

Ja jūsu kredītsaistības ir samazinājušas jūsu budžetu tiktāl, ka jums vairs nav ko atlikt nebaltām dienām, jums ir nepatikšanas. Kamēr viss ir labi, var šķist, ka nav nepieciešamības pēc šāda fonda, tomēr, kā zināms, neviens no mums nav pasargāts no negaidītiem likteņa pavērsieniem, piemēram, medicīniskas operācijas vai automašīnas remonta, kas var radīt pamatīgu robu mūsu budžetā, apgrūtinot iespējas arī apmaksāt kredītu.

8. Kredītsaistības bojā jūsu attiecības

Pāri mēdz strīdēties par naudu pat tad, ja to finansiālā situācija ir stabila un droša, tomēr ilgstošas un nogurdinošas kredītsaistības var radīt jūtamu plaisu pāra attiecībās. Ja jūs pastāvīgi piemināt un sūdzaties par to, cik daudz jūs maksājat kredītā, domājams, ka jūsu kredītsaistības ir “neveselīgas”, un ir pienācis laiks kaut ko darīt lietas labā. Apsveriet kredīta refinansēšanu vai kredītu konsolidēšanu, ja jums ir vairākas parādsaistības.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 11 aprīlis 2016 14:53
 

Komentāri  

 
0 #3 4rullee 2017-06-16 23:03
Galvenais aizņemies atbildīgi.
Citēt
 
 
0 #2 saladinloan 2016-05-31 14:00
Hi!
Šis tiešsaistes reklāmas aģentūra, kas ir sertificēta un apstiprināta valdības jāpateicas cilvēkiem.
Mums ir dažāda veida kredītu, kas ir detalizēti aprakstītas turpmāk.
* Personal Aizdevumi
* Aizdevumi studentiem
kredīts *
* Drošības un nenodrošinātaji em aizdevumiem.
* Kredītriska mijmaiņas

* Jums nav nepieciešams kādu nodrošinājumu.
* Reģistrācija nav nepieciešama.
* Zemas procentu likmes
* Pilns nodošana aizdevumu.

Lai pieteiktos un saņemtu aizdevumu šodien, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu mūsu.
Zemāk par oficiālo informāciju. Paldies par atbalstu!


Reklāmu pārvaldnieka
Citēt
 
 
0 #1 jen 2016-05-27 00:03
Sveiki, es esmu rakstot šo liecība, jo es esmu ļoti pateicīgs par to, ko UniCredit finanšu uzņēmumiem darīja par mani un manu ģimeni. Kad es domāju, ka nebija cerību, šī aizdevuma summa 200,000 £ kompānijas nāca un dara mana ģimene justies dzīvs atkal aizdot mums aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2%. Nu, man ir bijis meklējot aizdevumu, lai norēķinātos savu parādu par pēdējo trīs mēnešu laikā, es tikās scammed un paņēma manu naudu, līdz es beidzot satiku Dievs sūtīja aizdevējs. Es nekad domāja, ka joprojām ir īstas aizdevumu aizdevējiem internetā, bet uz manu vislielāko pārsteigumu es saņēmu savu aizdevumu bez izšķērdēt daudz laika. Tātad, ja jums ir, kas tur meklē aizdevumu jebkuru summu, es ieteiktu jums uz e-pastu Mrs.Grate Elita izmantojot: (bankcredit@inb ox.lv)
777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy Tel: 393512646127

Sveicieni,
Mr.Jenlan
Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.