Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 593 viesi 

free counters

Fiskarscirvju īpašniekiem piedāvā jaunus darbarīkus koksnes apstrādei

Fiskars paplašinājis savu mežkopības darbarīku klāstu, lai sniegtu palīdzīgu roku ikvienam, kas prot strādāt ar cirvi, vai kam nepieciešams sakraut malkas grēdu. Klāsts papildināts ar diviem jauna dizaina zaru cirtņiem un cirtņiem baļķu pārvietošanai, baļķu āķiem un šķērāķiem, kā arī mežkopības darbiem paredzētu jostu instrumentiem WoodXpertTMXcomfort Belt, tādējādi nodrošinot visu, kas mežstrādniekam nepieciešams darbu veikšanai.

Jaunums kokapstrādes darbarīku klāstā ir Fiskars WoodXpertTM XA2 un XA22 cirtņi ar īsu un garu kātu, kas ir viegls un ērts palīgs smagu priekšmetu celšanaigan ar vienu, gan abām rokām vienlaicīgi. Abiem cirtņiem ir ass, rūdīts, izliektas formas tērauda asmens ar robotām malām, lai nodrošinātu labu saķeri ar baļķiem pat ļoti barga sala un apledojuma apstākļos.

Parasti pietiek ar vienu cirtienu, lai nodrošinātu ērtu baļķu turēšanu, pacelšanu un pārvietošanu. Smagāku baļķu pārvietošanai ērtāks būs cirtnis ar garāko kātu jeb Fiskars WoodXpertTM XA22.Abiem cirtņiem kāts ir veidots no viegla materiāla, bet roktura izliektais āķveida gals nodrošinās ērtāku tā turēšanu un neļaus darbarīkam izslīdēt no rokas darba laikā.

Zaru cirtņi ir neaizstājams darbarīks katram, kurš regulāri veic dažādus darbus ar cirviFiskars WoodXpertTM XA3 un XA23zaru cirtņi pieejami ar īsu un garu kātu, un tiem ir uz iekšu vērsts liektas formas tērauda asmens efektīvākai ciršanai ar rūpīgi izstrādātu svara pārnesi.Jaunais, vēl izteiktākais asmens izliekums ir ideāls vieglāk veicamiem ciršanas darbiem, krūmu un koku apcirpšanai, zaru retināšanai, garas zāles un nezāļu nociršanai.

Garais kāts padara zaru cirtni ergonomiskāku un, vienlaicīgi turot ar abam rokām,  cirtiena laikā palielina pielikto spēku, ļaujot viegli tikt galā pat ar biezākiem krūmiem.  Savukārt zaru cirtnis ar īso kātu būs ideāls darbam ar vienu roku un to var ērti nēsāt pie instrumentu jostas.  Abiem zaru cirtņiem ir viegls un izturīgs rokturis ar āķveida galu, kas neļauj tam izslīdēt no rokas.

Jaunā dizaina Fiskars WoodXpertTM baļķu āķim ir masīvs oranžas krāsas SoftGripTM rokturis, kas nodrošina ērtu darbarīka satvēršanu ar visiem rokas pirkstiem un vienlīdzīgu svara sadalījumu, tādējādi nodrošinot iespēju ilgākām darba stundām mežā.  Ergonomiskais, vieglais bora tērauda āķis ar uzasinātu galu ir ērti paliekams zem baļķa, savukārt darbarīka augšpusē izvietotais mazais atbalsta āķis palīdz noturēt pat mitrus vai sasalušus baļķus. Baļķu āķim ir izturīgs ietvars, kuru var ērtinēsāt pie Fiskars WoodXpertTMinstrumentu jostas, lai to varētu ātri paņemt un lietot nepieciešamības gadījumā. Instrumentu jostas dizainā izmantota jaunā Quiklock Tri-Glide tehnoloģija, kas ļauj jostai ērti pievienot un noņemt ietvaros ievietotos darbarīkus mežam.

Mazāku un vieglāku baļķu celšanai un pārvietošanai neaizvietojami darbarīki ir Fiskars WoodXpertTMbaļķu šķērāķi. Kaltie, rūdītie bora tērauda āķi ar asiem galiem, uzlabotu profila ģeometriju, kā arī mazais atbalsta āķis palīdz ērtāk paņemt baļķus, savukārt šķērāķu ērtu atvēršanu var veikt ar vienu roku, piespiežot mazu sprūdu. Baļķu šķērāķa SoftGripTM rokturis garantē ērtu darbarīka satveršanu un patīkamu darbošanos. Līdzīgi kā baļķu āķim, arī baļķu šķērāķiem ir izturīgs ietvars, kuru ērti var piestiprināt un nēsāt pie Fiskars WoodXpertTMinstrumentu jostas. Darbarīkam ir īpaša, no stieplēm veidota aptvere drošākai tā glabāšanai.

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks.Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums un tā apgrozījums 2012.gadā bija 748 miljoni eiro. Fiskars vairāk kā 20 valstīs strādā aptuveni 4100 darbinieku.Plašāka informācija: www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 decembris 2013 17:01
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.