Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 451 viesi 

free counters

Ievas māja 12. Decembris - 14. Janvāris 2015

Lasi ar baudu

* Arī tu vari pagatavot smalkas mežģīņu piparkūkas! Tikai jāsamaisa olbaltums ar pūdercukuru un jāprot novilkt taisnas līnijas. Piparkūku greznošanas knifos dalās meistare Agnese Vīdnere.
* Ziemai piestāv gan kanēļa smarža, gan sveču liesmas. Uzdāvini sev pamatīgu māla svečturi. Ievas Mājas Zelta atradumi šomēnes stāsta par Latgale keramiķu meistardarbiem – svečturiem.
* Ja pirkt, tad gudri, vai ne? Pirms dodies uz veikalu, izlasi, kā nopirkt labu motorzāģi darbīgām dienām un televizoru mierīgiem vakariem.
* Padomā ar par citiem: zini, ka putnus barot nav obligāti, bet, ja to dari, tad atbildīgi. Savukārt peles stirnas un zaķus tu gan savā dārzā droši vien negaidi. Tādēļ uzzini, ko darīt, lai zvēri un grauzēji neposta augļu kokus!

* Svētkus galdam – gan klasiskas, gan smalki modīgas receptes. Ievas Māja Ziemassvētku galdam piedāvā četru veidu aukstās gaļas, piecu veidu cepumus un pat Velingtona cepeti, bet Jaunā gada galdam – īpašus veiksmes ēdienus.
* Rokdarbi visiem: no diegiem tītas bumbas spuldzīšu virtenei, stilīgi iesaiņotas dāvanas, adīta šalle mīļotajam vīrietim, tamborētas sniegpārslas ziemīgiem rotājumiem un šūtas lustīgas čības ciemiņiem.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 decembris 2015 14:38
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.