Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 755 viesi 

free counters

Žurnāls «Dārzā» 12. 2010

Žurnāls «Dārzā» decembrī

Klāt Vilku mēnesis decembris – ziemas pirmais un gada pēdējais mēnesis.

Pārdomu un Svētku gatavošanas mēnesis. Ja tomēr izdodas nedaudz laika atlicināt lasīšanai, tad piedāvājam jums ļoti smaržīgu un siltu žurnālu «Dārzā».

Uzplaukst zvaigzne Ziemassvētkos

Piekrītiet, ka vieni no mīļākajiem ir tie augi, kas uzzied gada vistumšākajā laikā. Tādas ir puansetijas, jeb Ziemassvētku (arī Betlēmes) zvaigznes. Esam sarūpējuši 7 padomus, kā šo krāšņo augu pareizi iegādāties, saglabāt vasaras mēnešos un atkal veiksmīgi uzziedināt nākamajā gadā.

Ziemassvētku kaktusu laiks

Bagātīgi ar spilgti rozā ziediem ziedošs skaistulis, kas katram zināms jau no bērnības, vai ne? Uzziniet kā selekcionāri ir pilnveidojuši ziemassvētku kaktusu piedāvājumu, – nu tie jau zied arī ar oranžiem, iedzelteniem un baltiem ziediem!

Neofinētijas un citi aizjūras brīnumi

Esam iemīlējuši orhidejas, jūs teiksiet? Bet kā gan var neiemīlēt šos eksotiskos brīnumus! Iepazīstieties ar vēja jeb samuraju orhidejām – neofinētijām, kas aug pie kolekcionāres Rūtas Studentes.

Dārzkopja vasaras mācības

Tūlīt pavadīsim 2010. gadu, tādēļ ir īstais brīdis domās pārskatīt, kāds tas bijis, lai izdarītu secinājumus, domājot par jauno dārzkopju gadu. Dārzeņkopes Lolitas Presnikovas vērtējums.

Garšvielas svētkos un ne tikai svētkos

Lai kā būtu attīstījusies garšvielu vēsture, interese par šīm brīnumainajām piedevām ēdienam nav zudusi nekad, un tagad nevienas valsts virtuve nav iedomājama bez tām.

Sildieties burvīgajā aromātu pasaulē

Šis nebūs garš skaidrojums, kas ir aromterapija. Piedāvājam dažas iespējas, kā noslēpumaino smaržu pasauli savai labsajūtai izmantot mājas apstākļos.

Ieteikumi ēdienkartei pēc senās ājurvēdas

Jau tālā pagātnē cilvēki ir mācījušies, kā izmantot dabas veltes, lai tās ne tikai uzlabotu labsajūtu, bet arī veselību. Par to var uzzināt iepazīstoties ar ājurvēdu - pirms daudziem gadu tūkstošiem izveidotu zināšanu sistēmu.

Visu šo gadu esam jūs aicinājuši iepazīties ar žurnālu «Dārzā».

Turpiniet to darīt pastāvīgi – abonējiet žurnālu jebkurā Latvijas Pasta nodaļā.

Abonēšanas indekss – 2156. Cena – tikai 15 lati (gadam), 7,50 lati (pusgadam)!

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 decembris 2010 23:47
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.