Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 655 viesi 

free counters

SŪNĀM-STOP – efektīvs risinājums cīņai ar sūnām

Nemanāmi ir pienācis rudens, kas daudziem no mums saistās ar dažādiem dārza darbiem, lai sagatavotos ziemas periodam. Viens no nozīmīgiem uzdevumiem ir atbrīvoties no sūnām, kas izveidojušās uz dārza mēbelēm, ēkas fasādes, žoga, mājas jumta, bruģakmens un tamlīdzīgām vietām, tādējādi sagatavojot iespēju, ka ziemā sniegs šīs virsmas varētu attīrīt. Efektīvs risinājums ir Latvijā ražotie SŪNĀM-STOP līdzekļi, kurus tuvāk iepazīsim šajā rakstā.

Ja Jums ir nācies saskarties ar tādu klasisku problēmu kā apsūnojušu jumtu, pagalma žogu, sūnu starp bruģakmeņiem, apsūnojušu dzimtas pieminekli u.tml., Jūs droši vien zināt, cik laikietilpīga un komplicēta var būt cīņa ar šo nepatīkamo parādību. Uzņēmums RK69 Grupa piedāvā inovatīvu un praksē pārbaudītu risinājumu – SŪNĀM-STOP līdzekļu sēriju, kas maksimāli iedarbīgi ļauj atbrīvoties no sūnu un aļģu uzaugumiem uz dažādām virsmām, ko skārusi konkrētā problēma.

SŪNĀM-STOP līdzekļi ir dabai draudzīgi, nenodarot kaitējumu nedz augiem, zālei un krūmājiem, nedz mājdzīvniekiem un dažādām virsmām, ar ko tie saskaras. SŪNĀM-STOP momentāni iedarbojas uz mikroelementu dzīvo masu, pilnībā iznīcinot to dzīvotspēju, kas notiek dažu dienu vai nedēļu laikā – atkarībā no „zaļojošās” masas biezuma.

SŪNĀM-STOP piedāvājumā ietilpst šādi produkti:

  • SŪNĀM-STOP jumtiem – līdzeklis visiem jumta seguma virsmu veidiem;
  • SŪNĀM-STOP koka fasādēm un sētām – līdzeklis daudzveidīgu koka fasāžu apstrādei;
  • SŪNĀM-STOP akmenim, betonam – līdzeklis akmens, betona un bruģakmens virsmām;
  • SŪNĀM-STOP pieminekļiem un piemiņas plāksnēm – līdzeklis pieminekļu un piemiņas plākšņu virsmu apstrādei.

RK69 Grupa ražotā SŪNĀM-STOP pretsūnu sērija jau ir ieņēmusi redzamu vietu Latvijas tirgū – to ir iecienījuši namu apsaimniekotāji, tenisa kortu, privātmāju, lauku saimniecību, viesu namu īpašnieki u.c., kas šos līdzekļus atzinuši par iedarbību risinājumu cīņai ar apsūnojušām virsmām. Vienlaikus mūsu ražotie līdzekļi ir ekonomiski, piemēram, 1 l koncentrāts ir paredzēts 25-30 m2 lielas platības apstrādei. Tāpat klientiem ir iespēja iegādāties dažāda tilpuma iepakojumus (1 l, 5 l, 20 l) atkarībā no nepieciešamības.

Būtiski pieminēt, ka no 15. septembra visu veidu 1 litra koncentrāta iepakojumus ir iespējams iegādāties par īpaši izdevīgām AKCIJAS cenām.

AKCIJAS cenas ir spēkā gan Sūnām-Stop mājas lapā-interneta veikalā, gan veikalos visā Latvijā.

Plašāka informācija: www.rk69.lv

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 marts 2017 00:08
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.