Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 393 viesi 

free counters

Strūklaka jūsējā dārzā

Ja Jums ir dārzs pilns ar ziediem un augiem, krūmiem un kokiem, bet tomēr kaut kā pietrūkst,  Jums ir vajadzīga strūklaka! Strūklakām un citām mazajām arhitektūras formām, kuras var izrotāt jūsu dārzu,  ir pieejams milzīgs daudzums dizaunu un variantu – statujas, grozi, dekoratīvās vāzes, lielas un mazas strūklakas un citi. Strūklaka piešķirs jūsu dārzam īpašu šarmu, radīs nomierinošu skaņu, kas palīdzēs jums atpūsties pēc garas dienas. Izvietojiet strūklaku dārza centrā, kā galveno akcentu, vai otrādi, noliciet ēnainā stūrī, kā rotāšanu.

Pirms iegādāties statuju vai strūklaku savam dārzam, jāņem vērā daži būtiski faktori.

Materiāls: Statujas un strūklakas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem: akmens, betons, bronza, kompozītie materiāli. Kompozītie materiāli – viegli un izturīgi, kas ļaujs jums viegli pārvietot statuju vai strūklakas tvertni no vienas lokācijas vietas uz citu. Akmens un bronza prasa lielus finanšu ieguldījumus. Betons labi iztur vietējus klimatiskus apstakļos un kalpos ilgus gadus.

Forma: Ir nesaskaitāms daudzums dažādas mazās arhitektūras formas, sākot no dārza rūķīšiem, beidzot ar antīko statuju imitācijām. Strūklaku var veidot viens baseins ar sprauslām, vai  ūdeni var vienkārši pārliet no viena baseina otrā, vai izšaut lielu strūklu uz augšu. Pieejamās iespējas var mainīties no mazām grīdu strūklakām līdz masīvām hidrotehniskām būvēm, kas rada neizdzēšamu iespaidu.

Izmērs: Kad runa ir par strūklakām un statujām, izmērām ir nozīme! Cenšaties izvairīties no lieliem objektiem mazās telpās, vai otrādi, no maziem, kuri var pazust lielās atklātās laukumos. Izlemiet, ko gribat, vairākus objektus dažadās vietās, vai vienu centrālo akcentu. Strūklakai vai statujām jāpapildina jūsu izveidota dārza un mājas stilu.

Izvietojums: Pirms nopirkt strūklaku vai statuju, padomājiet par vietu kur tās izvietosiet. Lielas strūklakas vai statujas prasa centrālo izvietojumu, kur tās var izcelties un pievilkt sev uzmanību. Mazāka izmēra objekti, izskatīsies rotāļīgi starp krūmiem un ziediem, it kā slēpjoties un gaidot, kamēr tās kāds atradīs. Ja jums ir paveicies un jūsū dārzā ir līkumaina taka vai labirīnts, izvietojiet strūklaku takas galā. Tas būs negaidīts pārsteigums ceļa beigās.

Tikt skaidrībā ar to, kas piemērots tieši jūsējam dārzam un piemeklēt vajadzīgo strūklaku vai statuju, jums palīdzēs SIA „TEKLAT” speciālisti. Iegadājoties rotājumu savām dārzām pie mūms, jūs atklāsiet āgrāk nepieredzētus perspektīvus dārzu un parku mākslā. Mūsējās dārza mazās arhitektūras formas sniedz lielas iespējas jaunu landšaftu veidošanā, kur tas ir nepieciešams, un izrotās jau esošus dārzus.SIA “TEKLAT”  / www.teklat.lv

Bērzaunes iela 7, Rīga, Latvija

tālr. +371 67 321 946,  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 jūlijs 2015 17:50
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.