Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 246 viesi 

free counters

Dārzs konteinerā

Dekoratīvo puķupodu izmantošana ir ideāls veids, lai radītu skaistu konteineru dārzu jūsū priekšā lievenī, terasē vai jebkura citā ārtelpā. Konteineri ar augiem praktiskie un lauj optimāli izmantot pat nelielus telpus, kā arī dot jums iespēju radoši pieieet dārza veidošanai, kas atbilstītu jusējam īpašajām vajadzībām un jūsu mājās īpatnībam.

Tāpat kā ar tradicionālā dārzā, jūsu konteineru dārza veselība un skaistums lielā mērā ir atkarīgs no pienācīgas audzēšanas zonās plānošanas. Klimatiskas īpatnības un laika apstakļi jaņēm verā, ne tikai izvēloties augus un ziedus, bet kopjot un uzturējot pašus podus. Keramikas un terrakota podus labāk novākt no ielas ziemas periodā, jo tie mēdz sprakšķ salā. Citie materiāli var karsēt augsni karstajā laikā un tos noteikti jāpārvieto ēnā. Plastikas vai putuplasta podi nav ilgizturīgs.

Betona vāzes un podu ar vien biežāk tiek izmantotas dārzu dekorēšana, jo šis materiāls ir īpaši izturīgs un nav untumains. Betonam piemīt augsta noturība pret ūdens negatīvo iedarbību, pret temperatūras starpības lēcieniem. Pateicoties savām īpatnībām, betons var izturēt slodzi līdz aptuveni 6 kilogrami uz kvadrātcentimetru. Betona vāzes un podi ir stabili, nav nepieciešams tos stiprināt vai montēt.

Augi konteineros ir neaizvietojami, dalot dārzu uz zonām vai norobežojot teritoriju. Viengadīgās puķes, tādos konteineros, izrotās jūsu dārzu, tajā pašā laikā neaizņemot daudz vietas, kā dobe vai dekoratīvais kalniņš.

Šos skaistus, izturīgus un drošus betona podus var iegādāties, vai pasūtīt no kataloga, pie mums: SIA „TEKLAT”, www.teklat.lv
Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 jūnijs 2015 00:29
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.