Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 427 viesi 

free counters

Fiskars uzlabotie Functional Form gatavošanas trauki – funkcionāli un parocīgi

Somu kompānija Fiskars, kas pazīstama, pateicoties funkcionālajiem dizainiem, ir uzlabojusi slavenos Functional Form gatavošanas traukus. Atjaunotā kolekcija piedāvā pannas un katlus, kas ir viegli lietojami, tīrāmi un uzglabājami jebkurā virtuvē.

Ikdienas varoņi

Jaunie Functional Form gatavošanas trauki piedāvā vairākus gudrus risinājumus, kas tos padara īpaši viegli lietojamus, tīrāmus un uzglabājamus. Kolekcija ir kā glābējs ikvienam, kurš cenšas atrast līdzsvaru starp ikdienas steigu un kvalitatīvu, mājās pagatavotu maltīti. Jaunā kolekcija ir kā ikdienas supervaroņi – palīgi  tiem cilvēkiem, kuri dienas beigās paši sevi var dēvēt par varoņiem. Functional Form produkti ir piemēroti jebkura veida plīts virsmām un ir izveidoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas paredzēti, lai izturētu ikdienas izaicinājumus un kalpotu pat vairākās paaudzēs.

Uzlabotas funkcijas

Jauno kolekciju raksturo dažādas gudras funkcijas. Neuzkarstošie Bakelite rokturi paliek vēsi pat ļoti augstas temperatūras ietekmē un ir ergonomiski veidoti – ciešam, drošam un komfortablam satvērienam. Functional Form katlu vākiem iebūvēta liešanas funkcija, kas atvieglo ūdens izliešanu no trauka, papildus neizmantojot cimdu vai sietu. Turklāt, vāki ir caurspīdīgi, lai gatavošanas laikā netraucēti varētu pārbaudīt un kontrolēt ēdiena gatavošanās procesu. Ja trauks gatavošanas laikā tuvojas pārkaršanas riskam, parocīgā vāka tvaika un vārīšanās funkcija lieti noder, novadot karsto gaisu. Pateicoties Energy Base funkcijai, pannas uzkarst ātri un vienmērīgi. Pannas Hardtec pārklājums ir ne vien izturīgs, bet  tam ir arī izcilas nepielipšanas īpašības, kas iztur regulāru lietošanu un ir viegli tīrāms.

Viegli tīrāmi un uzglabājami

Jebkuru kolekcijas produktu var likt mazgāties trauku mazgājamā mašīnā vai bez piepūles mazgāt ar rokām, jo katrs produkts ir pārklāts ar īpaši viegli tīrāmu virsmu. Gatavotais ēdiens nepielīp pie produktu virsmas un ir izturīgs pat visaugstākajā temperatūrā. Functional Form produkti veidoti tā, lai tos varētu likt vienu uz otra, ietaupot vietu virtuves skapīšos. Tagad visu atjaunotās kolekcijas produkciju ir iespējams uzglabāt jo īpaši kompakti, ievērojami atvieglojot  ikdienu.

Papildu informācijai:

Anna Freiberga
“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 augusts 2018 02:33
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.