Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 405 viesi 

free counters

Latvijas virtuvēs ienāk jaunā Fiskars Hard Face kolekcija

Iemīļotais virtuves piederumu zīmols Fiskars, kas ir saņēmis plašu atzinību ne vien Ziemeļvalstu tirgū, bet arī Latvijā, radījis jaunu virtuves piederumu Hard Face kolekciju. Hard Face izcilās funkcionālās spējas apvienojumā ar pārdomātu dizainu ir augstu novērtētas arī starptautiski, saņemot prestižo pasaules līmeņa Red Dot dizaina balvu. Tagad Hard Face kolekcija ir pieejama arī Latvijas ēdiena gatavošanas entuziastu virtuvēs.

Virtuves piederumu iegāde, mēģinot izlemt, kuru no gandrīz identiskajiem produktiem iegūt savā īpašumā, dažkārt var būt laikietilpīgs process. Fiskars veiktā pētījuma dati atspoguļo, ka visbiežāk virtuves piederumu iegādes laikā pircējs pievērš uzmanību materiāla izturībai un pārklājumam noturībai.* Ņemot vērā klientu vēlmes, Fiskars ir radījis virtuves piederumu kolekciju, kas izceļas ar savu unikālo dizainu un funkcionālajām spējām.

Jaunie Fiskars Sorsakoski rūpnīcā Somijā ražotie Hard Face kolekcijas virtuves piederumi ir ļoti izturīgi un īpaši piemēroti ikdienas lietošanai. Hard Face kolekcijas piederumiem pa spēkam ir visi gatavošanas izaicinājumi, tādēļ tie būs lieliski piemēroti kulinārijas entuziastiem, kuri dod priekšroku ilgi pagatavojamām maltītēm. Hard Face raksturīgs melns mūsdienīgs dizains ikvienā detaļā – pārdomāts roktura dizains, noturīgs pārklājums un plakani vāki.

Funkcionāls dizains ikdienas lietošanai

  • Pārklājums: ir pierādīts, ka Hardtec Superior pārklājums ir ne vien visizturīgākais no pārklājumiem, bet tam piemīt arī vairākas citas priekšrocības – pārklājumu nespēs sabojāt pat metāla piederumi, to iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un tas nodrošinās ēdiena nepielipšanu pie virsmas.
  • Pamatne: biezāka pamatne un alumīnija korpuss gādās par teicamu un vienmērīgu siltuma sadali, palīdzot sasniegt ideālu pagatavošanas rezultātu. Hard Face kolekcijas produkti lieliski piemēroti visa veida plīts virsmām. Pateicoties Energy Base tehnoloģijai, pamatne uzsilst par 50 % ātrāk un salīdzinājumā ar citām pannām, gatavojot uz keramikas plīts virsmas,  nodrošina par 30 % mazāku enerģijas patēriņu.
  • Tehnoloģija: kolekcijā iekļauti arī trīs produkti ar unikālo OPTIHEAT ™ tehnoloģiju, kas aizsargā pannu no pārkaršanas līdz pat vairāk nekā 230 grādiem uz indukcijas virsmām, tādējādi pagarinot tās lietošanas mūžu.
  • Vāki: vāks ar silikona apmalēm, novietojot to uz pannas, nerada troksni, nesaskrāpē pannu, nepielīp pie galda virsmas, tādējādi to iespējams novietot uz jebkādas virsmas, kā arī ir viegli mazgājams. Pateicoties vāka funkcionālajam dizainam iespējams izvēlēties piemērotāko no diviem ūdens noliešanas veidiem.

* Aptauju 2015. gada maijā Somijā, Zviedrijā un Dānijā veica “Designtutkimus Helsinki Oy”, aptaujājot 1800 respondentu.

Papildu informācijai:

Agate Tautiete

“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 29686441

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir senākais Somijas uzņēmums, kas 2014. gadā atzīmēja
365. pastāvēšanas gadadienu. Uzņēmuma vēsture aizsākās 17. gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts
1649. gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē. Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967. gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, būdamas pirmās šķēres pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 25 jūlijs 2017 23:17
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.