Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 409 viesi 

free counters

Fiskars saimniecības instrumentu klāsts

Fiskars saimniecības instrumentu klāstu papildina jaununažu un āmuru sērija

Fiskars saimniecības darbarīku piedāvājuma klāsts šopavasar ir paplašinājies, zīmolam laižot klajādivas jaunas sērijas, kas piemērotas gan profesionāļu, gan amatieru lietošanai. Saimniecības nažu sērijas galvenā inovācija ir naža apvalkā iebūvētais asinātājs, kas uztur nažusvienmēr asus. Savukārt sitamo instrumentu sērija, kuru pamatā veido dažādu veidu āmuri, ir izstrādāta, īpaši ņemot vērā ergonomikas principus– tāspretvibrācijas tehnoloģija samazina triecienu radīto ietekmi uz lietotāju līdz pat 70%.

Jaunie saimniecības naži ar iestrādātu asinātāju– jovairāk nazi lieto, jo asāks tas kļūst

Jaunā augstas kvalitātes praktisko nažu sērija sastāv no pieciem dažādiem nažiem, kuru atšķirīgie asmeņi ir piemēroti katrs savu specifisko darbu veikšanai. Visiem nažiem ir izturīgi, augstas kvalitātes tērauda asmeņiun ērti, ergonomiski spali. Unikālā patentētā spala tekstūra nodrošina ērtu satvērienu un pilnīgu griešanas kontroli. Biezais smago darbu naža asmens ir aprīkots ar izturīgu vīli līdzināšanai, savukārt kalta asmens ir ideāli piemērots taisnai griešanai, bet šaurais sīkdarbu asmens nodrošina vislabākogriešanas kontroli.

Viennozīmīgi lielākā jaunās sērijas inovācija ir naža apvalkā iestrādātais asinātājs. Pateicoties apvalkā iestrādātajiemdiviem slīpēšanas asmeņiem,naža asmens tiek asināts katru reizi, kad nazi izņem vai ievieto apvalkā.

Āmuri ar unikālu pretvibrāciju sistēmu – maksimāli labs rezultāts ar minimālu slodzi

Izstrādājot jauno āmuru un citu sitamrīku sēriju, Fiskars eksperti ir īpaši domājuši ne vien par uzlabotu darbarīku izturību un snieguma precizitāti, bet arī ņēmuši vērā ergonomikas principus, laipadarītujaunos instrumentus ērtākus lietošanā un mazinātu risku lietotājiem gūt sastiepumu traumas. Pateicoties īpaši izturīgajam instrumenta kātam ar pretvibrācijas tehnoloģiju, sitiena rezultātā radusies enerģija tiek absorbēta līdz pat 70% un mazināta slodze uz plaukstu.Savukārt kāta pārklājuma materiāls nodrošina ērtu satvērienu, mazinot piepūli un palielinot kustības kontroles iespējas.

Papildu informācijai:

Anita Bautre

“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 26596638

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Mūsu vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts 1649.gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē.Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967.gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, būdamas pirmās šķēres pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 04 maijs 2017 13:32
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.