Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 651 viesi 

free counters

Fiskars iepazīstina ar nākamās paaudzes X sērijas cirvjiem

10. jūnijā, ekskluzīvas prezentācijas ietvaros, Fiskars iepazīstināja ar jaunajiem 4.paaudzes cirvjiem. Jaunie darbarīki ir praktiski nesalaužami un aprīkoti ar jaunu strukturālu 3D rokturi uzlabotai drošībai un lielākam vēziena ātrumam – malkas skaldīšana vēl nekad nav bijusi tik precīza un efektīva. Jaunais cirvju klāsts saņēma prestižo Red Dot 2015 dizaina balvu.

Jaunās paaudzes Fiskars cirvji tikuši izstrādāti, lai garantētu labāko iespējamo darbarīku katram cilvēku augumam un prasmju līmenim.Tas panākts, pateicoties optimālai asmens svara un kāta garuma attiecībai, un jaunajam 3D rokturim, kam drīzumā paredzēts saņemt patentu. Jaunais rokturis palielina lietotāju drošību, nodrošinot berzi un samazinot mitrumu starp roku un kātu vēziena laikā.Veiktspējas palielināšanai uzlabota kontrole palīdz koncentrēties uz vēziena ātrumu, nevis cirvja turēšanu. Turklāt jaunais 4.paaudzes Fiskars cirvju klāsts tiek piedāvāts ar pagarinātu 25 gadu garantiju.

Drošība, precizitāte, ātrums - jaunā cirvju klāsta priekšrocības

Fiskars bijis eksperts cirvju izgatavošanā kopš 17.gadsimta. Somijas uzņēmums nepārtraukti uzlabojis dizainu un kvalitāti, lai apvienotu patērētāju vajadzības ar jaunākajiem uzlabojumiem.

Jaunās paaudzes Fiskars cirvjos galvenā uzmanība pievērsta drošībai un precizitātei. Salīdzinot ar tradicionālajiem koka cirvjiem, Fiskars cirvji ir drošāki un krietni patīkamāki lietošanā. Piemēram, roktura āķveida gals novērš cirvja izslīdēšanu, tādējādi mazinotiespējamo negadījumu risku. Jaunie Fiskars cirvji aprīkoti arī ar jauno 3D rokturi uzlabotai drošībai un vēziena ātrumam.

Lai jaunos cirvjus padarītu vēl drošākus, Fiskars cirvjiem kāta struktūra ir pārkausēta pāri asmenim, tādējādi nostiprinot asmeni, lai novērstu asmens atdalīšanos. Asmens izgatavots no divkārša rūdījuma metāla maksimālai izturībai un to ir viegli uzasināt. Pateicoties Fiskars cirvjiem, malkas skaldīšana kļūst par patīkamu un iespējamu uzdevumu - cirvji ir izgatavoti no viegla un izturīga FiberComp kompozītmateriāla, kas minimizē nolietojumu un padara cirvi praktiski nesalaužamu. Lai nodrošinātu vienkāršu un drošu uzglabāšanu, Fiskars cirvji tiek piedāvāti ar plastmasas futrāli vieglai pārnēsāšanai un uzglabāšanai.

Jaunie cirvji būs pieejami Latvijas veikalos no šī gadaaugusta.

Papildu informācija:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Fiskars X sērijas cirvi

Cirvji

Ieteicama muzumtīrzniecības cena

Skaldīšanas cirvis X27 - XXL

€ 85,00

Skaldīšanas cirvis X25 - XL

€ 80,00

Skaldīšanas cirvis X21 - L

€ 70,00

Skaldīšanas cirvis X17 - M

€ 65,00

Skaldīšanas cirvis X11 - S

€ 55,00

Ciršanas cirvis X10 - S

€ 50,00

Ciršanas cirvis X7 - XS

€ 45,00

Ciršanas cirvis X5 - XXS

€ 40,00

Par Fiskars

Fiskars, kas 1649.gadā nelielā Somijas ciematā dibināta kā čugunlietuve, kļuvusi par pasaulē vadošu mājoklim, dārzam un ārtelpām paredzētu patēriņa preču piegādātāju. Fiskars produkti, kas tirdzniecībā pieejami vairāk nekā 60 valstīs, risina ikdienas problēmas, padarot mājas, dārza un ārtelpu darbus vieglākus un patīkamākus, pateicoties to augstvērtīgajai veiktspējai un dizainam. Fiskars akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Helsinku akciju biržā, bet kompānijas tirdzniecības apjoms 2014.gadā veidoja 768 miljonus eiro. Grupas lielākie starptautiskie zīmoli ir Fiskars, Iittala un Gerber. www.fiskarsgroup.com

Par the Red Dot Award

Red Dot Award radījis Design Zentrum Nordrhein Westfalen, un tas ir viens no visrespektētākajiem dizaina konkursiem pasaulē, kuram katru gadu tiek iesniegti aptuveni 17 000 pieteikumu. 2015.gadā tas svin 60.gadadienu - 1955.gadā pirmo reizi žūrija izvērtēja dienas labākos dizainu projektus. Tik ļoti iekārojamā Red Dot balva ir cienījams starptautisks apstiprinājums pirmšķirīgai dizaina kvalitātei. Papildu informācija:www.red-dot.org/press.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 20 jūnijs 2015 23:26
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.