Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 235 viesi 

free counters

Fiskars piedāvā jaunus SnowXpert™ darbarīkus sniegam

Sniega tīrīšana šoziem būs vieglāka ar Fiskars sniega tīrīšanai paredzētajiem darbarīkiem - jau esošo Fiskars produktu klāstu papildina Fiskars SnowXpert™. Tas ir šī gada jaunums, kam raksturīgs spilgti oranžs rokturis, kā arī patentēta sniega stumjamā mala, kas kalpos trīs reizes ilgāk  nekā tradicionālie darbarīki sniega tīrīšanai pat visskarbākajos ziemas laikapstākļos. Jaunais Fiskars SnowXpert™ darbarīku klāsts sniega tīrīšanai papildināts ar atraktīvo un stilīgo Fiskars White, kurā izmantoti tie paši nemainīgi augstas kvalitātes materiāli, kas raksturīgi visiem Fiskars darbarīkiem sniega tīrīšanai.

Locīta nerūsējošā tērauda mala darbarīkiem sniega tīrīšanai ir labs risinājums, jo pasargā darbarīku no deformācijas un priekšlaicīga nodiluma. Fiskars SnowXpert™ patentētās liekšķeru, sniega stūmēju un lāpstu malas iekšpusē ir iestrādāts tērauda stienis, kas padara darbarīku izturīgāku un nodrošina līdz pat 3 reizēm ilgāku tā kalpošanas laiku, salīdzinot ar citiem tirgū pieejamajiem risinājumiem.

Fiskars darbarīku klāstā sniega tīrīšanai ietilpst Fiskars SnowXpert™ sniega lāpsta ar vieglu alumīnija kātu un īpašu pārklājumu oranžā krāsā ērtākai darbarīka turēšanai. Ergonomiski veidotais sniega lāpstas rokturis nodrošina patīkamu darbu, valkājot pat visbiezākos cimdus, savukārt tās apakšējā daļa izgatavota no polipropilēna, tāpēc sniega lāpsta ir viegls un uzticams palīgs dažāda sniega daudzuma pārvietošanai pagalmos, autostāvvietās un citur.

Ziemai paredzēto darbarīku klāstā ietilpst arī Fiskars SnowXpert™ sniega liekšķere ar tikpat lielisku dizainu un uzbūvi, kā visam Fiskars SnowXpert™ klāstam. Sniega liekšķere ar efektīvu stumšanas kustību spēj pārvietot visu sniegu, notīrot līdz zemes līmenim, turklāt tās dizains ļauj izvairīties no muguras sāpēm, pat pārvietojot lielu sniega daudzumu plašos pagalmos.

Fiskars SnowXpert™ mazajam sniega stūmējam ir garš alumīnija kāts, kas ir lieliski piemērots plānākas sniega kārtas tīrīšanai, sniegu veļot un stumjot uz priekšu.  Darbarīka dizains nodrošina, ka sniegs tiek sastumts kaudzēs un teritorijai nav nepieciešama papildu sniega šķūrēšana, tāpēc tas ir lieliski piemērots mazākiem pagalmiem un pakāpienu tīrīšanai.

Savukārt Fiskars SnowXpert™ sniega stūmējs ar tā īpašā dizaina vieglo liekšķeres daļu un garo, izturīgo, ergonomiski veidotā leņķī novietoto cauruļveida tērauda rokturi būs lielisks palīgs ērtai un efektīvai lielākas teritorijas atbrīvošanai no sniega.

Fiskars White - tīri sniegu ar stilu

Fiskars White izstrādāts tiem, kam patīk stils, turklāt šim klāstam, piemīt tās pašas labās īpašības, kas raksturīgas Fiskars darbarīkiem sniega tīrīšanai, tikai eleganti baltā krāsā ar Fiskars raksturīgo oranžās krāsas rokturi. Šajā klāstā ietilpst sniega lāpsta, sniega stūmējs un sniega liekšķere.

Pārējie Fiskars darbarīki sniega tīrīšanai

Papildu jaunajam Fiskars SnowXpert™ darbarīku klāstam, Fiskars piedāvā arī citus darbarīkus patīkamai un ērtai sniega tīrīšanai.  Šajā klāstā ietilpst - vieglās alumīnija sniega lāpstas gan pagalma, gan automašīnas atbrīvošanai no sniega, ledus cirtnis, kā arī sniega liekšķeru un stūmēju klāsts profesionāļiem un Snow Light klāsta sniega liekšķere un sniega stūmējs ar salokāmu kātu ērtākai tā glabāšanai.

Ar Fiskars jūs būsiet gatavs ziemai!

Papildu informācija par Fiskars:

Laura Homka

Hill+Knowlton Strategies

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks. Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums un tā apgrozījums 2012.gadā bija 748 miljoni eiro. Fiskars vairāk kā 20 valstīs strādā aptuveni 4100 darbinieku. Plašāka informācija: www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 decembris 2013 16:13
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.