Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 318 viesi 

free counters

Fiskers aicina

Šoruden Fiskars aicina uz kārtīgiem sakopšanas darbiem

Fiskars Solid grābekļi, birstes un citi darbarīki ērtai rudens lapu savākšanai

Ja neesat sajūsmā par dārza sakopšanas darbiem rudenī, Fiskars jums palīdzēs, piedāvājot lieliskus jaunus un dažus jau ierastus darbarīkus, lai palīdzētu jums sakārtot dārza zaļo zonu pirms ziemas sezonas sākuma.

Ikviens dārza darbu mīļotājs zina, ka labākā sagatavošanās ziemai un pavasarim ir pagalma un dārza sakopšana. Vai tā būtu zālienā sakritušo lapu savākšana, netīrumu un dubļu aizslaucīšana no asfaltēta pagalma, vai noteku atbrīvošana no izmirkušajām rudens lapām. Kvalitatīvu, lietošanā ērtu un ilgi kalpojošu darbarīku izmantošana samazinās piepūli, ietaupīs laiku un radīs ievērojami atšķirību paveikto darbu gala rezultātā.

2013.gada jaunumi

Svarīgākais darbarīks rudens sakopšanas darbos ir grābeklis, un Fiskars iepazīstina ar Lapu grābekli Solid™, kas pieejams gan vidējā, gan lielā izmērā. Tīrīšanas darbos noderīga būs arī jaunā, dažādiem darbiem paredzētā Solid™ pagalma slota, kas, pateicoties tās platajai, izliektajai formai un dubultajiem PowerClean™sariem, padara slaucīšanas darbus  ērtus un patīkamus. Gan lapu grābekļiem, gan jaunajai pagalma slotai ir  alumīnija kāts - viegli, izturīgi un elastīgi uzgaļi patīkamākam darbam, kā arī kātos iestrādāti īpaši caurumi ērtākai darbarīku glabāšanai.

Papildus jaunajiem darbarīkiem, noderīgi būs arī Fiskars XL izmēra lapu grābeklis plašāku teritoriju sakopšanai, kā arī viegla, saliekama soma ērtai uzglabāšanai ar ietilpību līdz 172 litriem, nodrošinot, ka visas lapas un dārzā vairs nevajadzīgais tiks savāktas un nogādātas, kur nepieciešams.

Fiskars QuikFit™ – daudzpusīgs sabiedrotais

Papildus jaunajiem produktiem, Fiskars rudens sakopšanas darbiem piedāvā arī 2 risinājumus – QuikFit™ Bruģa spraugu birsti, kas aprīkota ar īpašiem tērauda sariem un būs noderīgs palīgs sūnu un nezāļu iztīrīšanai no bruģa spraugām, kā arī Fiskars QuikFit™ Noteku tīrītāju, kas palīdzēs attīrīt caurules no lapām un dažādiem netīrumiem. Turklāt Noteku tīrītāja teleskopiskais kāts ļauj efektīvi strādāt ar darbarīku augstumā līdz 6 metriem, atrodoties uz zemes.

Papildu informācija par Fiskars:

Laura Homka

Hill+Knowlton Strategies

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks. www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 10 septembris 2013 23:16
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.