Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 665 viesi 

free counters

Rudens darbi – augļu novākšana un zaru apgriešana

Rudens sezonā svarīgākie dārza darbi ir saistīti ar ražas novākšanu un dārza sagatavošanu ziemas sezonai. Fiskars piedāvā rudens sezonas darbiem piemērotāko aprīkojumu – zaru grieznes un ērto augļu noņēmēju.

Rudenī kokiem un krūmiem veic virspusēju zaru apgriešanu. Zaru apgriešanas un vainaga veidošanas mērķis ir izaudzēt veselīgu, spēcīgu un proporcionāli vai konkrētai vietai domātu augu. Tāpat apgriež nokaltušos un aplauztos zarus līdz dzīvai koksnei vai veselai vietai.

Zaru apgriešanai izvēlas piemērota modeļa dārznieka šķēres. Ērts darbarīks ir Fiskars Quantum PowerGear laktveida zaru grieznes, kuru precīzi asinātie rūdītā tērauda asmeņi griež precīzi, turklāt PowerGear mehānisms ļauj griešanai pielietot trīs ar pusi reizes mazāk spēka nekā standarta mehānisms. Tāpat robustie zaru griežņu rokturi nodrošina vieglumu un izturību, savukārt korķa uzlikas ar SoftGrip ielaidnēm sniedz lielisku komfortu darba laikā. Pieejamas īpaši veidotas Quantum zaru grieznes gan sausas, gan dzīvas koksnes griešanai.

Tāpat zaru griešanai var izvēlēties arī Fiskars SingeStep laktveida grieznes ar āķveida asmeni, kuru griešanas kapacitāte ir līdz pat 40 mm gan zaļas, gan sausas koksnes griešanai. Zaru griežņu asmens izgatavots no rūdīta tērauda, savukārt rokturi izgatavoti no viegla un izturīga poliamīda.

Rudens ražas novākšanā lielisks palīgs būs Fiskars augļu noņēmējs, kas veidots no izturīga kokvilnas auduma un tam ir FiberComp rāmis. Pats augļu noņēmējs ir 29 centimetrus liels un to var stiprināt dažāda garuma kātos, tādējādi sasniedzot augļus, kas atrodas līdz pat 6 metru augstumā.

 

SingleStep Zaru grieznes ar āķveida asmeni (112460)

SingleStep Laktveida zaru grieznes ar āķveida asmeni (112450)

Quantum PowerGear Laktveida zaru grieznes sausai koksnei (112610)

QuantumTM Laktveida zaru grieznes zaļai koksnei (112630)

Augļu noņēmējs UP80 (110970)

Pagarināmais kāts UP80 (garums – līdz 5 m) (110460)

Papildu informācija:

Laura Homka

Fiskars pārstāve sabiedrisko attiecību jautājumos

Hill+Knowlton Strategies

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā patēriņa preces mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Grupai ir spēcīgs uzticamu starptautisku zīmolu portfolio, tai skaitā Fiskars®, Iittala®, Gerber®, Silva® un Buster®. Dibināts 1649. gadā un ierindots NASDAQ OMX Helsinki sarakstā, Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums. Fiskars tīrie pārdošanas ienākumi 2010. gadā bija 715,9 miljoni EUR, un tas nodarbina aptuveni 3 600 cilvēku. www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 29 augusts 2013 21:39
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.