Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 465 viesi 

free counters

Garden Light dārza instrumenti

Fiskars piedāvā vieglos Garden Light dārza instrumentus

Fiskars Garden Light atvieglo dārza darbus maksimālai dārzkopības pieredzei

Dārzs ir daļa no katra cilvēka mājām, kā arī piemērota vieta, kur atpūsties, gatavot, spēlēt, strādāt un darīt visu, ko sirds kāro, ja vien laikapstākļi ir labvēlīgi. Bet dārza iekārtošana kopīgajām ģimenes aktivitātēm rada ķermeņa muskuļu sastiepšanas draudus, līdz ar to var zaudēt dārzkopības entuziasmu un tās sniegtās vērtīgās īpašības.

Fiskars Garden Light darbarīku klāstā ir viegls un augstas kvalitātes dārza instrumentu inventārs, kas samazina darbā nepieciešamo fizisko slodzi. Izveidot un uzturēt dārzu skaistu nu kļuvis daudz vieglāk, veselībai drošāk un patīkamāk.

Ērts darbarīku komplekts jebkuram dārza darbam

No rakšanas un grābšanas instrumentiem līdz daudzfunkcionālai slotai – Fiskars Garden Light darbarīku klāstā ir instruments ikvienam dārza darbam. Visam darbarīku klāstam ir viegli alumīnija spali un ergonomiski vai mīksti rokturi optimālam satvērienam un komfortam. Asmeņi, smailes un grābekļi ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, tērauda vai īpaši izturīga Fiskars kompozītmateriāla Nyglass™.

Mazāk piepūles, vairāk brīžu atpūtai dārzā

Fiskars Garden Light pamatkoncepts ir izmantot vieglus un izturīgus darbarīku izejmateriālus. Ar tādiem pat smagākie darbi ir paveicami nepiepūloties, tādējādi laiku dārzā pavadot ar prieku.

Universālā dārzkopība

Sava dārza uzturēšana un labiekārtošana kļūst aizvien populārāka daudzās pasaules vietās. Apzaļumots piemājas dārziņš vai balkons ir viesistabas papildinājums, radot optimālu telpu atpūtai, ēdiena gatavošanai vai strādāšanai. Tādēļ Fiskars piedāvā augstas kvalitātes, ergonomiskus un ērti lietojamus dārza rīkus, kas dārza iekārtošanu un uzturēšanu padarīs par vienu no ikdienas īpašajiem prieka brīžiem.

Papildu informācijai:

Elīna Junolainena

Hill+Knowlton Strategies

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Par Fiskars

Fiskars ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā patēriņa preces mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Grupai ir spēcīgs uzticamu starptautisku zīmolu portfolio, tai skaitā Fiskars®, Iittala®, Gerber®, Silva® un Buster®. Dibināts 1649. gadā un ierindots NASDAQ

OMX Helsinki sarakstā, Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums. Fiskars tīrie pārdošanas ienākumi 2010. gadā bija 715,9 miljoni EUR, un tas nodarbina aptuveni 3 600 cilvēku. www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 29 augusts 2013 20:46
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.