Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 368 viesi 

free counters

Kas jāņem vērā, iegādājoties augsnes frēzi?

Ar augsnes frēzi iespējams viegli uzrušināt mauriņu vai sagatavot sējas darbiem nelielu zemes gabalu. Mēs esam apkopojuši dažus padomus, kuriem vērts pievērst uzmanību, ja vēlaties iegādāties jaunu augsnes frēzi. Husqvarna klāstā ir pieejami divi augsnes frēžu modeļi: ar priekšpusē izvietotiem nažiem un ar mugurpusē izvietotiem nažiem.

Vai plānojat veikt smagākus darbus? Izvēlieties ar zariem mugurpusē!

Lielām un atklātām platībām vispiemērotākās ir augsnes frēzes ar pretēji rotējošiem zariem aizmugurē un lielu darba platumu.

Modeļi ar zariem aizmugurē ir paredzēti sablīvētākai zemei un zālājiem. Pateicoties jaudīgai riteņu piedziņai un pretējā virzienā rotējošiem zariem, šīs iekārtas efektīvi sasmalcina zemi. Mūsu jaudīgākā versija ir Husqvarna TR 430.

Vai veicamo dārza darbu apjoms ir neliels? Izvēlieties ar zariem priekšpusē!

Augsnes frēzes ar zariem priekšpusē ir piemērotas mazāka apjoma darbu veikšanai, piemēram, puķu dobju un nelielu zālāju sagatavošanai. Šo augsnes frēžu piedziņu nodrošina zari, un to darba platumi ir no 24 cm līdz 85 cm. Mazākie modeļi ir ideāli piemēroti nelielām dārza platībām, un tos ir iespējams aprīkot ar piederumiem dažādu dārza darbu veikšanai. Mēs piedāvājam vairākas augsnes frēžu ar zariem priekšpusē versijas, piemēram, Husqvarna TF 324 un Husqvarna T300RS Compact Pro.

200. sērija

Viena pārnesuma kultivatori (TF225 modelis) privātmāju īpašniekiem, kuriem nepieciešama kompakta, bet tajā pašā laikā, universāla ierīce augsnes kopšanai.

300. sērija

300. sērijas kultivatori (TR300RH Compact PRO,TF325, TF335)  ir universālas ierīces darbam piemājas dārzā. Tām ir viens pārnesums un tās ir ļoti vieglas, kas būtiski atviego darbu un transportēšanu.

400. sērija

Jaudīgi kultivatori (TR435,TF435,TR430, TR430Dual) privātmāju īpašniekiem un lauksaimniekiem. Ļoti efektīvi darbā ar smagāku augsni. Ķēdes piedziņa nažiem/riteņiem, un atpakaļgaitas pārnesums.

Vispārīgi padomi par augsnes frēzes iegādi


Ja ir paredzēts veikt dažādus dārza darbus, pārdomājiet iespēju iegādāties augsnes frēzi ar zariem priekšpusē un piederumiem sūnas grābšanai, apmaļu apgriešanai, skarificēšanai un aršanai. Ja jūsu dārzā ir daudz nelielu zāles laukumiņu un puķu dobju, tad jūsu izvēlētajai augsnes frēzei ir jābūt pārnēsāšanas rokturiem vai arī transportēšanas riteņiem. Atpakaļgaitas ātrums nodrošina optimālu augsnes frēzes manevrētspēju un vadību.

Pirms tehnikas iegādes izvērtējiet, vai nākotnē tai būs pieejams kvalitatīvs garantijas un pēc garantijas serviss kā arī rezerves daļas!

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!

SIA Vasara.lv

Liepāja, Zemnieku iela 32, tālr.63425439 serviss 29114077

Jēkabpils, Zaļā iela 22e,  tālr. 65233255 serviss 27861088

www.vasara.lv

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 07 marts 2019 19:21
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.