Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 434 viesi 

free counters

Kā izvēlēties pareizo aizdevumu? Iesaka Kredits247.lv

Jums nav nepieciešams attaisnot aizdevuma izvēli, ja esat nolēmuši izmantot to kā līdzekli, lai apmaksātu kāda apjomīgāka pirkuma iegādi. Bet, pirms parakstāt aizdevuma līgumu ar izvēlēto kreditoru, jums ir nepieciešams rūpīgi apsvērt vairākus, svarīgus faktorus. Ja jums prātā īstermiņa aizdevumi, tad ideāla vieta, kur veikt svarīgāko faktoru salīdzinājumus tiešsaistē būs portāls Kredits247.lv, kam tirgū ir jau septiņu gadu pieredze. Šī portāla pārstāvjiem tad arī lūdzām pastāstīt, kas tieši būtu jāņem vērā, lai salīdzinātu dažādu nebanku kredītdevēju piedāvātos pakalpojumus Latvijā.

Tātad, ko Kredits247.lv iesaka ņemt vērā, lai izvēlētos pareizo aizdevuma veidu:

  1. 1. Aizdevuma termiņš

Ātrie kredīti vislabāk der ir cilvēkiem, kuri vēlas aizņemties naudu uz īsu termiņu, bet aizdevumi tiem, kas plāno naudas līdzekļus atmaksāt vidējā vai ilgtermiņā, veicot maksājumus vairākus gadus. Ja jums ik pa laikam nepieciešama papildus nauda ik pa dažiem mēnešiem gadā, iespējams, tad labākā izvēle varētu būt kredītkarte vai atvērta kredītlīnija.

  1. 2. Nodrošināts vai nenodrošināts aizdevums?

Aizdevumi bez nodrošinājuma un ar ir ļoti atšķirīgi, tāpēc pārliecinieties, ka jūs izvēlaties savam gadījumam pareizo aizdevuma veidu. Ja jūs izlemjat par labu nodrošinātam aizdevumam, tad parasti kāda jūsu īpašuma daļa tiek paturēta kā nodrošinājums (māja, dzīvoklis, auto, cits transportlīdzeklis, uzņēmuma aktīvi utt.), kas nozīmē, ka, ja jūs nevarēsiet atmaksāt aizdevumu, jūsu kredītdevējam būs iespēja atgūt daļu naudas ar šī nodrošinājuma palīdzību. Nodrošināto aizdevumu atmaksas termiņš var krietni garāks, kā nenodrošinātajiem aizdevumiem – tas nozīmē, ka būs mazāks ikmēneša maksājums, bet ilgtermiņā aizdevuma izmaksas varētu būt pat lielākas. Nenodrošinātam aizdevumam mantiskais nodrošinājums nav nepieciešams. Ikvienam, kam ir laba kredītvēsture, vajadzētu būt iespējai saņemt personīgo aizdevumu, bet aizdevuma summa nebūs pārlieku liela (līdz 10000 EUR), un procentu likmes var būt augstākas, nekā nodrošinātam aizdevumam.

  1. 3. Procentu likmes

Sākumā it kā mazas atšķirības aizdevuma procentu likmēs var izvērsties par lielām summām, ja skatāties ilgtermiņā. Paturot to prātā, vienmēr centieties iegūt aizdevumu ar viszemāko procentu likmi, kāda vien iespējama. Kredits247.lv var nākt talkā ar savām salīdzināšanas tabulām, pārbaudiet vairāku piedāvājumu galvenās likmes, taču ņemiet vērā, ka tikai pretendenti ar vislabākajiem kredītreitingiem var aizņemties naudu ar pievilcīgākajām procentu likmēm. Riskantāki klienti maksās daudz vairāk. Tāpat ņemiet vērā, vai aizdevuma procentu likme ir fiksēta vai mainīga. Fiksēta likme nozīmē, ka procentu likme paliks nemainīga visā aizdevuma darbības laikā, bet mainīga likme ļauj jūsu kredītdevējam paaugstināt procentu likmi ikreiz, kad tas tam šķitīs piemērots. Šādas izmaiņas varētu būtiski palielināt jūsu ikmēneša maksājumus un kopējās izmaksas par aizdevumu.

  1. 4. Maksa par kredīta priekšlaicīgu atmaksu

Dzīve ir pārsteigumiem pilna un, iespējams, jums pēkšņi parādās iespēja ātrāk atmaksāt savu aizdevumu, nekā tas paredzēts līguma. Vēl pirms noslēdzat līgumu – uzmanieties no maksas, kas piesaistīta pāragrai kredīta atmaksai. Nenodrošinātiem aizdevumiem un nodrošinātiem aizdevumiem zem 25000 eiro šāda maksa var būt vidēji divu mēnešu procentu maksājumu apmērā, bet lielākiem aizdevumiem maksa var būt krietni lielāka.

  1. 5. Vai varat to atļauties?

Ir svarīgi, lai jūs aizņemtos tikai tādu summu, ko varat atļauties atmaksāt. Tāpēc pārliecinieties, ka ikmēneša maksājumus jums veikt būs viegli.

Esat gatavi kļūt par atbildīgiem kredītņēmējiem? Tad apmeklējiet Kredits247.lv salīdzināšanas portālu! Bet, ja ikdienā informācijas ieguvei labprātāk izmantojat tieši sociālo tīklu platformas, tad ērti būs sekot līdzi Kredits247.lv aktuālākajai informācijai izmantojot kādu no Kredits247 profiliem iecienītākajās sociālo tīklu platformās. Norādes uz šiem profiliem atradīsiet Kredits247.lv tiešsaistes vietnē. Pieslēdzieties Kredits247.lv tiešsaistē no jebkuras vietas, jo  šis salīdzināšanas portāls palīdzēs jums izvēlieties sev pareizo aizdevumu neatkarīgi no diennakts laika un jūsu atrašanās platuma grādiem. Portāls septiņu gadu garumā ir pierādījis savu spēju kalpot Latvijas patērētājiem ātro, ne-banku aizdevumu piedāvājumu detalizētu pārskatu sniegšanā tieši latviešu valodā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 27 aprīlis 2018 16:21
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.