Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 449 viesi 

free counters

Kā ātri nopelnīt naudu, pat neizejot no mājas?

Kā ātri nopelnīt naudu, pat neizejot no mājas?

Uzrodoties kādām negaidītām finanšu problēmām vai vienkārši lielākiem tēriņiem, cilvēki prasti uzreiz steidz meklēt naudu pie kreditoriem. Tā patiešām ir iespēja ātri un vienkārši iegūt naudu, taču jāsaprot, ka kredīti uzliek lielu atbildību, turklāt augsto procentu dēļ tie ir dārgi. Daudz labāk ir naudu sadabūt pašam, taču tas prasa daudz laika un sagādā dažādas citas neērtības. Piemēram, uzņemoties vēl vienu algotu darbu, būs daudz vairāk jāstrādā un neatliks laika nekam citam, turklāt nauda ātri (rahaa nopeasti) nemaz nebūs pieejama, jo līdz algas dienai būs jāpagaida. Par laimi, ir arī daudz vienkāršāku naudas pelnīšanas veidu, kas nav tik apgrūtinoši un laikietilpīgi. Šeit būs daži piemēri tam, kā nopelnīt naudu, pat neizejot no savas mājas.

Strādājiet par privātskolotāju

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, ir, strādājot par privātskolotāju. Ja jums ļoti labi padodas kāds no skolas mācību priekšmetiem, tad noteikti atradīsiet kādu skolnieku, kam varat izpalīdzēt par nelielu samaksu. Tāpat, privātstundas varat pasniegt tad, ja jums ir kādas citas īpašas prasmes vai zināšanas, piemēram, protat spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Protams, arī privātskolotāja darbs ir visai laikietilpīgs, taču, darba grafiks ir elastīgas, samaksa par padarīto darbu ir tūlītēja, turklāt, ja pieņemat savus skolniekus mājās, jums pat nav jāmēro ceļš uz darbu.

Īslaicīgi izīrējiet istabu savā mājoklī

Ja jums ir māja vai dzīvoklis ar vairākām istabām, tad lielisks veids, kā mazliet nopelnīt, ir, izīrējot tās ceļotājiem. To visvieglāk izdarīt caur mājvietu izīrēšanas interneta platformām, kā, piemēram, Airbnb. Tajās varat ievietot sludinājumu ar konkrētu piedāvājumu, piemēram, izīrēt vienu istabu par noteiktu summu. Pēc tam, varat gaidīt, kad kāds ceļotājs pieteiksies pie jums nakšņot. Tiem, kam ir brīvas istabas mājoklī, šis pat varētu kļūt par patstāvīgu naudas pelnīšanas veidu, taču, arī tad, ja istabas nav gluži liekas, naudas pelnīšanas nolūkos, uz laiku varat mazliet “saspiesties”. Diemžēl šim naudas pelnīšanas veidam ir viens būtisks mīnuss – nav garantēts, ka kāds ceļotājs uzreiz pieteiksies un ka varēsiet naudu sadabūt tiešām ātri, taču reizēm ir vērts mēģināt.

Iesaistieties tiešajā produktu pārdošanā

Vārdi “tiešā produktu pārdošana” daudziem varbūt sākumā asociējas ar krāpšanas shēmām un ekonomiskajām piramīdām. Tiesa, tiešajā pārdošanā šādas shēmas nereti tiek izmantotas, taču, ne visi uzņēmumi, kas izplata savu produkciju šādā veidā, šīs shēmas pielieto. Piemēram, daudzas kosmētikas kompānijas arī savus produktus pārdod caur privātiem izplatītājiem, kas ir tieši pakļauti uzņēmumam. Piemēram, populārais zīmols Avon, arī ir viens no tiešā mārketinga piekopējiem. Tas ir viegls darbs, kuru var pielāgot ikdienas ritmam un saskaņot ar citiem pienākumiem. Diemžēl, arī šajā gadījumā būs mazliet jāpagaida, līdz saņemsiet pirmos ienākumus, taču, kā papildus ienākumu avots tas der lieliski.

Pildiet aptaujas internetā

Vēl mazliet naudas varat nopelnīt, pildot dažādas interneta aptaujas, kas paredzētas pētījumiem. Mūsdienās, lai uzņēmumi labāk izprastu patērētāju vēlmes un apmierinātību ar sniegtajiem produktiem un pakalpojumiem, tiek veiktas dažādas mārketinga aptaujas. Tā kā šādu aptauju pasūtītāju ir ļoti daudz, ar to veikšanu parasti nodarbojas īpašas pētījumu aģentūras. Tām ir izveidotas atsevišķas interneta platformas, kurās ar aptauju pildīšanu var pelnīt naudu. Šādā veidā lielas summas nenopelnīsiet, bet, ja brīvajā laikā papildīsiet dažas aptaujas, pāris desmitus eiro mēnesī saņemsiet.

Izveidojiet savu blogu

Mūsdienās ļoti daudzi cilvēki pelna naudu arī ar blogiem. Ja jums ir kādas specifiskas zināšanas, īpašs hobijs vai vienkārši jūsu domas un viedoklis par dažādiem jautājumiem cilvēkiem varētu patikt, tad sāciet vaidot savu interneta blogu. Ja cilvēki to lasīs, jūs varēsiet pelnīt naudu ar to vien, ka publiskajā telpā dalāties ar informāciju. Tiesa, arī pie bloga izveides ir diezgan daudz jāstrādā un reālu naudu sāksiet pelnīt vien tad, kad blogs jau būs guvis ievērojamu popularitāti un jums būs savs lasītāju pulciņš.

Šie, protams, ir tikai daži piemēri. Veidu, kā nopelnīt naudu, pat neizejot no mājas tiešām, ir daudz, vajag tikai likt lietā savas prasmes, zināšanas un izdomu, lai atrastu sev piemērotākās iespējas. Ja zināsiet, kā nopelnīt, kredīti nemaz nebūs nepieciešami. Citus noderīgus finanšu padomus lasiet interneta portālā www.heti24.fi.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 oktobris 2017 00:54
 

Komentāri  

 
0 #2 Rolands 2018-09-04 14:52
Noderīga informācija!

Visi pieminētie veidi kā nopelnīt naudu šķiet reāli un realizējami!
Citēt
 
 
0 #1 tiesitev 2018-08-28 23:39
Paldies par ieteikumiem, par dažiem pat nebiju iedomājusies!
Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.