Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 391 viesi 

free counters

STARCO Flex iCore – aizmirstiet par sadurtām riepām!

Kompānija STARCO piedāvā jaunus necaurduramus riteņus STARCO Flex iCore ar putu poliuretāna riepu, kuru izstrādājuši STARCO konstruktori un kura ražota STARCO rūpnīcā Lielbritānijā. Kompānija Starco ir patentējusi ražošanas tehnoloģiju.
Darba kvalitātes ziņā STARCO Flex iCore riteņi neatpaliek no tradicionālajiem pneimatiskajiem riteņiem, turklāt tie ir universāli un tiem nav nepieciešama papildus apkope.
STARCO Flex iCore apvieno divus komponentus:

- Plastmasas “intelektuāls” vidus veido elastāgu karkasu, pie kura stiprinās citi komponenti, tai skaitā universāla rumba. Riteņa intelektuāls ir tā dizainā, kurš nodrošina riteņa izturību
un elastību
- Riepa no elastīga putota poliuretāna klāj diska ārējo malu, vidu un rumbas aizsargu no iekšpuses. Tā rezultātā Jūs iegūstat riteni, kuram nav nepieciešama apkope, tas viegli pašattīras un pēc darba īpašībām neatšķiras no pneimatiska riteņa.

STARCO Flex iCore priekšrocības:

  • - Daudzslāņu “intelektuāls” vidus nodrošina augstu elastību
  • - Uzlabota amortizācija – kā pneimatiskajam ritenim
  • - Slēgta diska un rumbas konstrukcija pasargā no netīrumu iekļūšanas
  • - Iebūvētā universālā STARCO konstrukcijas rumba nodrošina savienojamību ar jebkura izmēra asīm


STARCO Flex iCore
ir izstrādāti cieši sadarbojoties ar vadošajiem ķerru ražotājiem.
Riteņi tiek izgatavoti no 67% pārstrādātu materiālu un pie utilizācijas to var pārstrādāt par visiem 100%. Šī prece par 100% atbilst Lielbritānijas likumam COSHH (cilvēku veselībai kaitīgu vielu uzskaite) un Eiropas savienības reglamentiem.

STARCO Flex iCore – uzticams un izturīgs produkts, ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību, kurš pilnībā apmierinās gan profesionāļu, gan arī parastu lietotāju prasības.
Uz visām piegādājamajām riepām, bez izņēmuma, attiecas «STARCO» GARANTIJU SAISTĪBAS.

“Starco Group” – starptautisks ražošanas uzņēmums, kurš dibināts 1961.gadā Dānijā. Mūsdienās “STARCO Group” strādā vairāk, kā 700 darbinieku, 22 pasaules valstīs, ar plašu pārstāvniecību un stratēģisko partneru tīklu visā pasaulē. Vairāk kā 50 gadu laikā, kopš “STARCO” dibināšanas, tas ir kļuvis par vadošo Eiropas riepu, kameru, metāla disku, komplekto riteņu, dubulto riteņu un citu daļu piegādātāju, lauksaimniecības, industriālajai un citai speciālajai tehnikai.

SIA STARCO EASTERN GROUP
“Lapegles”, Stūnīši, Olaines nov.
LV-2127, Latvija
Tālr:+371 67620144
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
www.starco.lv

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 marts 2016 01:36
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.