Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 879 viesi 

free counters

Keukenhof
Keukenhof dārzs atrodas pilsētā Lisse, netālu no Amsterdamas, Holandē. 1949. gadā Lises mēra vadībā tika atklāta pirmā brīvdabas ziedu izstāde, kurā piedalījās ziedu audzētāji un eksportētāji.
Pēdējo 60 gadu laikā Keukenhofas ziedu izstāde ir kļuvusi par vienu no iecienītākajiem tūrisma objektiem Nīderlandē. Skaisto parku ir apmeklējuši vairāk nekā 44 miljoni cilvēku. Dārza platība ir 32 hektāri un tā dizainu veido vairāk kā septiņi miljoni ziedu. Tulpes, hiacintes, orhidejas, acālijas, narcises un desmitiem citu sugu ziedu sadalīti septiņos tematiskajos dārzos. Apskatei ir pieejamas arī vairākas mainīgās iekštelpu ekspozīcijas, dzirnavas, skulptūru taka un īpašs maršruts bērniem. Šeit var iegādāties dažādu šķirņu sīpolus, sēklas, ziedu grāmatas vai enciklopēdijas, kā arī iegūt labāko holandiešu ekspertu padomus. Vidēji tūristi kompleksā pavada ap sešām stundām.
Keukenhof dārzs ir atvērts apmeklētājiem tikai 2 mēnešus gadā. Tas atver savus vārtus marta beigās un tos atkal aizver maija beigās.

Keukenhof

Stationsweg 166A
2161 AM Lisse
Nederland

Foto: Aiga Zeltiņa


Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 17 septembris 2014 22:24
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.