Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 267 viesi 

free counters

Profesionāļi ieteiks labākos risinājumus mājaslapā Dārza tehnikas eksperti

Gadu no gada  pavasarī teju ikvienā mājsaimniecībā aktuāli kļūst jautājumi par dārza tehniku – kādu mauriņa pļaujmašīnu labāk izvēlēties un kur to iegādāties, kādu eļļu liet tās dzinējā, un ko darīt, ja esošā pļaujmašīna pēkšņi sāk izdot dīvainas skaņas? Lai sniegtu atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, izveidota informatīva interneta vietne www.darzatehnikaseksperti.lv. Tajā pieredzējuši dārza tehnikas un instrumentu tirgotāji visā  Latvijā dalīsies ar praktiski noderīgiem padomiem un ieteikumiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko tehniku un veikt pareizu tās apkopi.

Kopumā Dārza tehnikas ekspertu projekts šobrīd apvieno 21 veikalu visā Latvijā – Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Līgatnē, Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Aizkrauklē, Madonā, Jēkabpilī, Gulbenē, Alūksnē, Balvos, Rēzeknē, Daugavpilī un Preiļos. Projekta dalībniekus var atpazīt pēc īpaša logo, kas izvietots tirdzniecības vietās – uz augšu pavērsts īkšķis. Ieraugot šo atpazīšanas zīmi, klienti var būt pārliecināti, ka saņems profesionālas konsultācijas par tehniku un instrumentiem, kā arī varēs iegādāties labu preci un saņemt kvalitatīvus servisa pakalpojumus. Sev nepieciešamo atradīs gan amata meistars, gan individuālas mājsaimniecības saimnieks.

Mārtiņš Jaudzems, Dārza tehnikas ekspertu projekta vadītājs: „Gadu no gada jautājumi par dārza tehniku saglabājas nemainīgi – ko labāk iegādāties, kā izvēlētā tehnika kalpos, kāpēc konkrētais modelis ir labāks par citiem un vai ar to es varēšu izdarīt visu nepieciešamo? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem veikalu darbinieki klientiem palīdz rast atbildes katru pavasari un arī vēlāk visas vasaras garumā. Atšķirībā no citiem dārzkopības portāliem, izveidotā mājaslapa būs tikai par un ap dārza tehniku, un būs vēl viens noderīgs rīks, lai palīdzētu izdarīt pārdomātu izvēli. Tajā praktiskus padomus atradīs ikviens saimnieks, kuram savas teritorijas sakopšanai nepieciešama pļaujmašīna, zāģis, augsnes frēze, lapu pūtējs, mauriņa traktors vai kas cits. Liels uzsvars tiks likts tieši uz tirdzniecības vietām reģionos, lai parādītu iedzīvotājiem, ka arī viņu pilsētā ir eksperti, kuri var sniegt profesionālus ieteikumus un nodrošināt kvalitatīvu servisu. Ceru, ka laika gaitā šī būs pirmā vietne, kur cilvēki ieskatīsies, plānojot jaunas dārza tehnikas iegādi vai arī meklējot informāciju par servisu, kur salabot jau īpašumā esošo tehniku.“

Projekta mājaslapā www.darzatehnikaseksperti.lv būs pieejama informācija par aktuālajiem jaunumiem dārza tehnikas produktu klāstā, kā arī īpaši akcijas piedāvājumi. Tāpat šeit būs praktiski noderīgi padomi (arī video formātā) par tehnikas izvēli un kopšanu, kā arī ekspertu - projekta dalībnieku kontaktinformācija. Ikviens varēs uzdot arī sev interesējošus jautājumus pieredzējušiem un zinošiem profesionāļiem, kuri ieteiks vislabāko risinājumu.

Papildu informācija:

Elīna Neimane

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob: +371 2542 3526

Tel: +371 6724 5590

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

DĀRZA TEHNIKAS EKSPERTI

www.darzatehnikaseksperti.lv

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 19 marts 2014 16:43
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.