Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 553 viesi 

free counters

Dzīvie akmeņi - supersukulenti

LU Botāniskajā dārzā no 21.septembra līdz 30.septembrim dārza darba laikā katru dienu 10.00-19.00 būs apskatāma pusdienziežu dzimtas augu izstāde “Dzīvie akmeņi - supersukulenti”. Izstādi papildinās Kaktusu un citu sukulentu draugu biedrības „Gada augs 2018” – Parodia ģints kaktusi, kā arī citi kaktusi, sukulenti un sanpaulijas. Izstādes laikā nelielos daudzumos būs iespējams augus arī iegādāties, kā arī konsultēties ar speciālistiem par to kopšanu. Izstādes apmeklēšanai jāiegādājas ieejas biļete LU Botāniskajā dārzā.

Izstādes ietvaros notiks arī 2 meistarklases, kurās katrs interesents aicināts papildināt savas zināšanas par sukulento augu kopšanu:

* 22.septembrī plkst. 13.00 – meistarklase “Kā kopt kaktusus un citus sukulentus?”
* 29.septembrī plkst. 13.00 – meistarklase “Dzīvo akmeņu jeb litopšu kopšana”

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Septembrī dārzs apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 19.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā septembrī: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.40 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.90, pieaugušajiem – EUR 3.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 septembris 2018 19:16
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.