Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 363 viesi 

free counters

Orhideju rotaļas interjerā

Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju no 2014. gada 21. maija līdz 1. jūnijam organizē izstādi „Orhideju rotaļas interjerā”.
Izstādē „Orhideju rotaļas interjerā” varēs apskatīt un apbrīnot savvaļas orhideju bioloģisko daudzveidību, baudīt augu speciālistu radīto šķirņu un hibrīdu ziedu fantastisko krāsu un smaržu burvību, kā arī aplūkot daudzus citus eksotiskos augus. Pieredzējušie orhideju audzētāji labprāt dalīsies savā pieredzē eksotisko augu kopšanā un audzēšanā un atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem.

Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācijas (LOEADA) ilggadējie partneri Egidiuss un Skaisti Pranaitis no Lietuvas izstādē piedalīsies ar neparastu, retu orhideju sugu un šķirņu ziediem, turklāt šogad no 22. līdz 24. maijam izstādē būs apskatāms arī ekskluzīvs orhideju piedāvājums no Vācijas, ko sarūpējis Franks Roellke.

Sestdien, 31. maijā, plkst. 12.00 Bulduru Dārzkopības vidusskolas bioloģijas skolotāja Gunta Jēkabsone uzstādies ar lekciju „Latvijas savvaļas orhidejas”, bet svētdienās 2. stāva izstāžu zālē plkst. 12.00 notiks LOEADA meistarklases orhideju pārstādīšanā. Lekcija un meistarklases var apmeklēt ar attiecīgās dienas izstādes ieejas biļeti.

Izstādes atklāšana 21. maijā plkst. 12.00 muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Izstādes darba laiks:
T. 10.00 – 17.00
C. 10.00 – 19.00
P., S., Sv. – 10.00 – 17.00

Informāciju sagatavoja

Elīna Pekšēna
Latvijas Dabas muzeja
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67356024, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 15 maijs 2014 10:44
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.