Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 679 viesi 

free counters

Pieredzes brauciens

20.09.2011 Pieredzes brauciens augļkopjiem

Latvijas Valsts augļkopības institūts organizē augļkopjiem pieredzes apmaiņas braucienu uz Lietuvu. Tā laikā paredzēts iepazīties ar ābolu ražošanu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalsta reģionā. Apmeklēsim ābeļdārzus, kur iepazīsim tur audzētās ābolu šķirnes, ābolu audzēšanas tehnoloģiju, kā arī ražas vākšanas procesu un ābolu uzglabāšanu.

Maršruta sākums un beigas Latvijas teritorijā būs sekojošs: Jelgava (Rimi) – Dobele (Latvijas Valsts augļkopības institūts) – Eleja – Bauska. Prognozētais izbraukšanas laiks no Jelgavas 6.00 vai 6.30 (tiks precizēts atkarībā no brauciena maršruta). Braucienam atvēlama visa diena.

Lai pieteiktos braucienam lūgums sūtīt uz e-pastu ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) sekojošu informāciju par dalībnieku: vārds, uzvārds, telefons, e-pasts, norādiet reģionu, kur atrodas Jūsu uzņēmums vai dzīvesvieta, novadu, pagastu, uzņēmuma (saimniecības) nosaukumu.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 11 septembris 2011 23:57
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.