Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 420 viesi 

free counters

Aizsardzības līdzeklis "Lerāns"

Kokaugu brūču aizsardzības līdzeklis "Lerāns"

Darbīgā viela: vara stearāts  4%

Šķīduma koncentrāts. Reģistrācijas Nr. 0240 Reģistrācijas klase 3

Aizsarglīdzeklis koku brūcēm, lai pasargātu kokus no inficēšanās ar sēnīšu, bakteriālajām un vīrusu slimībām. Lieto augļu koku brūču apstrādei, kas radušās sala un dzīvnieku bojājumu rezultātā vai pēc zaru apgriešanas. Aizsargā no inficēšanas ar sēnīšu, bakteriālajām un vīrusu slimībām.

Efektīvs līdzeklis augļu koku vēža rētu apstrādei pēc tā izgriešanas. Vaļējās augļu koku bojājuma un zāģējuma vietas apstrādāt, uzklājot šķīduma koncentrātu uz brūces. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt.

VSIA Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrā tika veikta koku brūču aizsarglīdzekļa LERĀNS š. k. efektivitātes pārbaude.

Izmēģinājuma rezultāti pierādīja, ka:

•           ābeļu zaru griezumu brūču apstrāde ar Lerānu  š. k. aizsargā brūces no  sēņu  slimību infekcijas turpmākajā veģetācijas periodā:

•           preparāta noklājums uz brūces viena veģetācijas perioda laikā ir noturīgs, neplaisā, tikai veģetācijas perioda beigās tā kārta kļūst plānāka.

•           Preparāta  fitotoksiskā  iedarbība – sīku mizas plaisu veidošanās zem noklājuma – trīsgadīgiem un vecākiem zariem neparādās.

Aizsardzība pret sēņu slimību infekciju ir galvenais brūču apstrādes mērķis, tāpēc aizsarglīdzekļa Lerāns š.k’. izmantošana, ieteicama augļu koku vainagu veidošanas laikā un pēc augļu koku vēža un citu mizas un koksnes slimību ierosinātāju bojājumu izgriešanas.

Materiāls sagatavots izmantojot uzņēmuma "Karaleks" materiālus.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 03 aprīlis 2011 14:16
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.