Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 372 viesi 

free counters

Labākā metode kā saglabāt eglīti līdz pavasarim

Ja vēlaties pārziemināt eglīti līdz pavasarim: NENESIET TO IEKŠĀ TELPĀS.

Jādara tā:
Jau rudenī izvēlās dārzā vietu kur atradīsies eglīte. Vietu vēlams izvēlēties pietiekoši labi redzamu no mājas un/vai ceļa un viegli pieejamu. Eglīti vēlams stādīt kā atsevišķi augošu koku- soliteru. Jārēķinās, ka egles parasti izaug lielas ar zemiem, plašiem zariem. Ja eglīte aug atsevišķi zālienā tad to ir ērti rotāt un rīkot pie tās svinības. Tāpat vajadzētu pārdomāt, kā eglītes spuldzītes varēs pieslēgt pie elektrības.

Vietu eglītes stādīšanai vēlams sagatavot iepriekš, jau rudenī. Sagatavoto vietu piesedz ar skujām vai lapām lai augsne dziļi nesasaltu. Svētku prikšvakarā eglīti ar visu podiņu ievietojiet augsnē un nedaudz piesedzat saknes. Pavasarī aprīļa beigās maija sākumā iestādat eglīti.

Ja eglīte ir pārsteiguma dāvana, tad novietošanas vietā kārtīgi sasedziet podiņu ar skujām vai lapām, lai  piesegums necaursaltu un pavasarī iestādāt paliekošā vietā pēc jūsu izvēles. Nav vēlams turēt egles podiņā uz betonētām vai virszemes paceltām virsmām, kur augstums pie podiņa var piekļūt no apakšas.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 19 februāris 2010 17:00
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.