Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 405 viesi 

free counters

Īsts akmens – Jūsu mājai un dārzam!

Akmens mūsdienās nav zaudējis savu aktualitāti arī uz daudzo mākslīgo materiālu fona. To joprojām izvēlas cilvēki, kuriem ir svarīgi, lai apkārt būtu īstas lietas, kas uzticami tiem kalpo. Izvēloties mazāk pārbaudītos materiālus, nav zināms, piemēram, cik ilgi betons spēs izlikties par akmeni vai plastmasa - par koku.

Akmens ir dabas materiāls, kas jau dabā pilda stingra pamata un balsta funkciju. Veidojot dārzus, to ir iespējams izmantot daudzveidīgi, gan kā būvmateriālu, apdares vai dizaina materiālu. Akmeņu formas, lielums un krāsa ir tik daudzveidīgi un atšķirīgi. Tie ir gan šķelti, gan dabisku formu skaisti krāsaini. Tos varam izmantot gan akmens dārziem, ūdenstilpnēm, cietajiem segumiem, fasāžu apdarei, kā virsmu klājošu materiālu starp augiem, gan arī kā atsevišķus akcentus - dizaina akmeņus. Lai izvēlētos īsto akmens veidu, tas jāsaskaņo ar citiem dārza elementiem, mājas un dārza arhitektūru, dārza stilu un funkciju. Akmens ir īsta un mūžīga vērtība, kas raksturo īstumu un dabiskumu, laikam ejot tā kvalitāte un vērtība tikai pieaug. Jo vairāk tas tiek lietots, jo vērtīgāks tas kļūst, piemēram kā vecpilsētas bruģis.

Vislabākos risinājumus varam panākt izmantojot mūsu ainavai raksturīgo materiālu Latvijas laukakmeni un tā izstrādājumus, kas vienmēr būs iederīgi Latvijas dārzos, arhitektūrā un interjerā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 marts 2010 12:25
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.