Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 229 viesi 

free counters

Noderīga informācija

Šajā mājas lapas sadaļas saturā ir informācija gan par apkārtējās vides saudzēšanu un ekonomisku dabas resursu izmantošanu, gan raksti par dārza iekārtošanu un izmantojamiem materiāliem.

Ja jums ir kādi priekšlikumu vai ieteikumi par informācijas ievietošanu, labprāt tos izskatīsim. Info sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar norādi "vides aizsardzība".Paaugstinātā dārza dobe

Paaugstinātā dārza dobe - Šis ir lielisks un estētisks risinājums, lai iekārtotu savu dārzu.
Dārza darbu cienītāju vidū arvien lielāku popularitāti iegūst augstās dobes, un tie, kuri savā dārza teritorijā tās jau ierīkojuši, zina par daudzajām augsto dobju priekšrocībām.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 aprīlis 2021 19:52
 
Aizsardzības līdzeklis "Lerāns"

Kokaugu brūču aizsardzības līdzeklis "Lerāns"

Darbīgā viela: vara stearāts  4%

Šķīduma koncentrāts. Reģistrācijas Nr. 0240 Reģistrācijas klase 3

Aizsarglīdzeklis koku brūcēm, lai pasargātu kokus no inficēšanās ar sēnīšu, bakteriālajām un vīrusu slimībām. Lieto augļu koku brūču apstrādei, kas radušās sala un dzīvnieku bojājumu rezultātā vai pēc zaru apgriešanas. Aizsargā no inficēšanas ar sēnīšu, bakteriālajām un vīrusu slimībām.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 03 aprīlis 2011 14:16
 
Kas būtu jāņem vērā pirms uzsāk ierīkot dārzu

Ar ko sākt?

Dārza ierīkošana ir plašu zināšanu un pieredzi prasošs projekts. Dārzniekam ir jāpārzina augsnes mācība un apstrāde, dendroloģija, ceļu būve, ainavu arhitektūra, drenāža un ūdensapgāde, elektromontāža, kokapstrāde, finanses un psiholoģija, kā arī daudzas citas prasmes.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 marts 2010 22:36
 
Kam vajadzīgs dārza projekts?

Pēc manas pieredzes labākie ierīkotie dārzi sākās ar projektu. Tas attiecas gan uz no jauna ierīkojamiem dārziem, gan rekonstrukcijas projektiem. Pirms dārza ierīkošanas darbu uzsākšanas pareizi ir rīkoties tāpat kā uzsākot citus darbus, piemēram būvējot māju.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 marts 2010 22:32
 
Tehnoloģiskie risinājumi, kas nodrošina darbu, kvalitāti ilgtermiņā

ZĀLIENS UN APSTĀDĪJUMI

Augsne
Laba augsne ir dārzu pamata pamats. Tās nomaiņa vai papildināšana turpmākajos gados pēc dārza ierīkošanas darbu beigām ir ļoti dārgs un laikietilpīgs darbs.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 marts 2010 22:27
 
Bruģis (padomi)

Pamats kvalitatīvam bruģa segumam ir atbilstoši plānotai noslodzei sagatavots bruģa nesošais slānis: šķembu spilvens ieklāts uz atbilstoši sagatavota pamatslāņa.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 marts 2010 22:22
 
Pirmie soļi dārza ierīkošanā

-apzināt kādu dārzu Jūs vēlaties un cik laika varat veltīt tā apkopšanai,
Ja iepriekš Jums nav bijis sava dārza vai ir neliela pieredze iesaku apmeklēt draugu un paziņu dārzus, dažādas dārzkopības izstādes, stādu tirgotavas uc.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 21 marts 2010 22:17
 
Kā pareizi novietot bišu saimes?

KĀ PAREIZI NOVIETOT BIŠU SAIMES?

Katru gadu Latvijas biškopības biedrībā interesējas gan biškopji, gan zemes īpašnieki un pat policijas pārstāvji, kuriem ir nepieciešamas palīdzēt iedzīvotājiem atrisināt strīdus par bišu saimju novietošanu uz zemes īpašumiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 marts 2010 18:48
 
Kokaugu vainaga kopšana

Koku un krūmu vainagu veidošanu parasti veic pavasarī pirms lapu plaukšanas. Veģetācijas periodā ir pieļaujama tikai viengadīgo dzinumu īsināšana vai izgriešana, kā arī noziedējušo ziedkopu izgriešana. Katrai augu sugai jāveido tās bioloģiskām īpašībām atbilstošs vainags, kas nodrošina veselīgu auga augšanu, ziedēšanu un/vai ražas veidošanos. Augi ar pareizi izveidotiem vainagiem izskatās labi visos gadalaikos.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 marts 2010 00:57
 
Meliorācijas sistēmu kopšana

Svarīgākais privātmāju īpašniekam
Agrāk vienoti izveidotās un apsaimniekotās meliorācijas sistēmas ir nokļuvušas daudzu īpašnieku rokās un tām parasti netiek veikta gandrīz nekāda apsaimniekošana. Nekoptas meliorācijas sistēmas ar laiku aizaug un var pārtraukt funkcionē, kas var novest pie atkārtotas pārpurvošanās. Tas attiecas uz lielu daļu Pierīgas zemēm, kas ir agrāk bija purvi vai slapjas zemienes.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 marts 2010 00:50
 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

1 lapa no 3
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.