Partneri

Reklāmkarogs
Dārza un meža tehnikas tirdzniecība un remonts

Ainavu arhitektūra
Dārzu un apstādījumu projektēšana

Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

ABSI maiņas darījumu forums
Optimizē izdevumus un piesaisti jaunus klientus!

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

Agnis Graudulis

Agnis Graudulis no 1994. gada profesionāli darbojas ar dārzu un apstādījumu projektēšanu, ierīkošanu un kopšanu. No 1998 strādā uzņēmumā Dārzs un Vide, SIA Ir liela pieredze kokaugu vainagu veidošanā. Hobijs: Latvijā retāk sastopamu augu audzēšana. Labprāt dalās pieredzē savas kompetences ietvaros.

Publikācijas >>>

Jautāt specialistam >>

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 370 viesi 

free counters

Mums māja ir vietā kur ir priežu mežs un tīras smiltis

27.11.2011

Jautājums

Sveiki!

Mums māja ir vietā kur ir priežu mežs un tīras smiltis. Mani interesē cik liela būtu jārok bedre stādam un jāaizvieto ar melnzemi ja grib iestādīt ābeli, kādu upeni vai jāņogu. Kā parasti to risina ja plānotā dārza vietā ir tīra smilts.

Paldies

Atbilde:

Sveiki,

Priežu mežā ieaudzēt augļukociņus būs grūti, tiem pietrūks gaismas un mitruma. Varat mēģināt kokus stādīt iepriekš sagatavotā stādamvietā ar ielabotu augsni 1x1 metrs, krūmus 0.5-0.7x0.5-0.7.
kokus stādat vietās kur virs tiem nav citu koku vainags un nav jāapcērt priežu saknes. Uz lielu ražu neceriet tā būs simboliska.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 27 novembris 2011 20:27
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Reklāma











on-line.lv Яндекс.Метрика