Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 298 viesi 

free counters

Man uzdāvināja no Bakker kataloga sīrijas asklēpiju...

12.10.2011

Jautājums

Labdien!
Man uzdāvināja no Bakker kataloga sīrijas asklēpiju, bet nezinu ko man ar viņu tagad iesākt. Viņa ir podiņā, saknītes ir pilns podiņš, bet augšdaļa tāda apkaltusi. Vai varu stādīt arā?

Atbilde:

Sveiki!
Asclepias syriaca jeb sīrijas asklēpija ir daudzgadīgs lakstaugs, Latvijā atkarībā no reģiona iespējams pa ziemu jāpiesedz. Ievainotās vietas, sevišķi saknes izdala lateksu. Varat mēģināt iestādīt paliekošā vietā un uz ziemu piesegt vai pārziemināt pirmo ziemu pagrabā vai neapkurinātā siltumnīcā, protams arī nedaudz piesedzot.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 12 oktobris 2011 23:09
 

Komentāri  

 
0 #2 Laura 2012-11-13 13:09
Es pasūtīju sīrijas asklēpiju. Man bija 5 gabalas vienu izglābu iestādot istabā poiņā.Viss bija labi saņēmās bet tagat viņa sāk stīdzēt. blakus ir izveidojies bērniņš un tas arī stīdzē.. Ko man darīt lai viņa nestīdzētu
Citēt
 
 
-1 #1 Rudīte 2012-10-18 10:20
:sigh: Atšķirībā no JUMS,man atsūtīja smilgas paskata sīrijas asklēpiju-par naudu-3gab.7,95ls,kas pēc nedēļas jau "noģība",atsūtīja šogad 05.10.2012.Un patreiz es cīnos par to,ka man nav orģinālās kastes kurā šo nabadziņu nosūtīt,tādēļ būs jāmaksā arī par pasta izdevumiem!!! MURGS,par ko ļoti vīlos! Man prieks,ja JUMS tā bija izdevusies dāvana! Ja variet atrakstiet,kā jums augusi asklēpija un varbūt dzīvē izdosies redzēt arī kā viņa zied un šos papagaiļa ziedaugļus vai ziedkopas!varbū t kādreiz varēs iegādāties no jums?
Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.